Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

RETOO CZ s.r.o.

RETOO CZ s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Soukenická 877/9, 702 00 Ostrava (okres Ostrava-město). IČO firmy je 19978472. Vznikla 1. prosince 2023, tedy před 2 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel (G). Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 20 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
19978472
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Soukenická 877/9, 702 00 Ostrava
Stav
Aktivní

Je firma RETOO CZ s.r.o. spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

    Krajský soud v Ostravě, C 94458/KSOS

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
RETOO CZ s.r.o.
Sídlo
Soukenická 877/9, 702 00 Ostrava
IČO
19978472
Zápis v rejstříku
C 94458/KSOS vedená u Krajského soudu v Ostravě
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
RETOO CZ s.r.o.
IČO
19978472
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Soukenická 877/9, 702 00 Ostrava
Část obce
Moravská Ostrava
Okres
Ostrava-město
Kraj
Moravskoslezský kraj
Datum vzniku
1. prosince 2023
Základní kapitál
20 000,00 Kč
Spisová značka
C 94458/KSOS
Rejstříkový soud
Krajský soud v Ostravě
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Ostrava-město: 83 575. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 20 757. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE G) v Moravskoslezském kraji: 10 876. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá RETOO CZ s.r.o.

Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku

Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 1. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.

  1. Velkoobchod a maloobchod

Statutární orgán

  • Marcin BrękJednatel · od 22. dubna 2024

Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.

Finanční údaje

Základní kapitál
20 000,00 Kč
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Záznam firmy a Sbírka listin na justice.cz ↗

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Rejstříkový soud: Krajský soud v Ostravě, spisová značka C 94458/KSOS.

Časté otázky o firmě RETOO CZ s.r.o.

Jaké je IČO firmy RETOO CZ s.r.o.?

IČO firmy RETOO CZ s.r.o. je 19978472.

Kde sídlí firma RETOO CZ s.r.o.?

Sídlo firmy RETOO CZ s.r.o. je Soukenická 877/9, 702 00 Ostrava, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj.

Čím se zabývá RETOO CZ s.r.o.?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel (G). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 1.

Kdy vznikla firma RETOO CZ s.r.o.?

Firma RETOO CZ s.r.o. vznikla 1. prosince 2023 a existuje 2 roky.

Jaký je základní kapitál firmy RETOO CZ s.r.o.?

Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 20 000,00 Kč.

Kdo je statutárním orgánem firmy RETOO CZ s.r.o.?

V obchodním rejstříku je zapsáno: Marcin Bręk (jednatel).

Je firma RETOO CZ s.r.o. aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 19978472.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • David Havel

    Ostrava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Ing. Bc. Petra Kovalská

    Ostrava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Byt_na_prodej s.r.o.

    Ostrava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Jana Pantlíková

    Ostrava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • SMK, a.s., odštěpný závod

    Ostrava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Bc. Michaela Kuříková

    Ostrava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Ngoc Hai Le

    Ostrava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Ryszard Żarów

    Ostrava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Kateřina Bauer

    Ostrava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Hana Navrátilová

    Ostrava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Pavel Verner

    Ostrava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • LM Europe s.r.o.

    Ostrava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel