Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Robert Helešic
Robert Helešic je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Slepá 788, 289 24 Milovice (okres Nymburk). IČO firmy je 68054386. Vznikla 20. ledna 1999, tedy před 27 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní kompletační a dokončovací práce (43390). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 68054386
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Slepá 788, 289 24 Milovice
- Stav
- Aktivní
Je firma Robert Helešic spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Robert Helešic
- Sídlo
- Slepá 788, 289 24 Milovice
- IČO
- 68054386
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Robert Helešic
- IČO
- 68054386
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Slepá 788, 289 24 Milovice
- Část obce
- Mladá
- Okres
- Nymburk
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 20. ledna 1999
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 43390 Ostatní kompletační a dokončovací práce
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Nymburk: 24 940. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 18 409. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 43390) ve Středočeském kraji: 124. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.
Čím se zabývá Robert Helešic
Převažující činnost · CZ-NACE
43390 Ostatní kompletační a dokončovací práce
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 47 Maloobchod, kromě motorových vozidel
- 47190 Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- 4791 Maloobchod prostřednictvím internetu nebo zásilkové služby
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Robert Helešic
Jaké je IČO firmy Robert Helešic?
IČO firmy Robert Helešic je 68054386.
Kde sídlí firma Robert Helešic?
Sídlo firmy Robert Helešic je Slepá 788, 289 24 Milovice, okres Nymburk, Středočeský kraj.
Čím se zabývá Robert Helešic?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní kompletační a dokončovací práce (43390).
Kdy vznikla firma Robert Helešic?
Firma Robert Helešic vznikla 20. ledna 1999 a existuje 27 let.
Je firma Robert Helešic aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 68054386.
Další firmy ve Středočeském kraji
- 01-engineering s.r.o.Choteč
- 05/04 ZO ČSOP Český BrodČeský Brod
- 09/09 ZO ČSOPBudiměřice
- 100. Hard, z.s.Černošice
- "100KA o.s." v likvidaciHořovice
- 100Production k.s.Nové Strašecí
- 100PROWEB s.r.o.Slaný
- 1 0 1 Carefarm s.r.o. v likvidaciHostivice
Firmy s podobnou činností
- 009 Group CZ s.r.o.Demolice a příprava staveniště
- 1000km s.r.o.Příprava staveniště
- 100ČES MND s.r.o.Demolice a příprava staveniště
- 100 CZK MB s.r.o.Příprava staveniště
- 100klíčů Beta, s.r.o.Specializované stavební činnosti
- 100klíčů Brno, s.r.o.Specializované stavební činnosti
- 100klíčů Praha, s.r.o.Demolice a příprava staveniště
- 100klíčů reality, s.r.o.Demolice a příprava staveniště