Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Robert Šíma

Robert Šíma je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Čížov 17, 586 01 Čížov (okres Jihlava). IČO firmy je 69540942. Vznikla 18. srpna 1999, tedy před 27 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba elektřiny (35110). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
69540942
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Sídlo
Čížov 17, 586 01 Čížov
Stav
Aktivní

Je firma Robert Šíma spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Robert Šíma
Sídlo
Čížov 17, 586 01 Čížov
IČO
69540942
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Robert Šíma
IČO
69540942
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Sídlo
Čížov 17, 586 01 Čížov
Okres
Jihlava
Kraj
Kraj Vysočina
Datum vzniku
18. srpna 1999
Převažující činnost (CZ-NACE)
35110 Výroba elektřiny
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Jihlava: 25 509. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství: 1 080. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 35110) v kraji Vysočina: 1 137. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.

Čím se zabývá Robert Šíma

Převažující činnost · CZ-NACE

35110 Výroba elektřiny

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

  1. 01493 Chov zvířat pro zájmový chov
  2. 01500 Smíšené hospodářství
  3. 016 Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
  4. 35120 Přenos elektřiny
  5. 461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
  6. G Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Robert Šíma

Jaké je IČO firmy Robert Šíma?

IČO firmy Robert Šíma je 69540942.

Kde sídlí firma Robert Šíma?

Sídlo firmy Robert Šíma je Čížov 17, 586 01 Čížov, okres Jihlava, Kraj Vysočina.

Čím se zabývá Robert Šíma?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba elektřiny (35110).

Kolik zaměstnanců má Robert Šíma?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Robert Šíma?

Firma Robert Šíma vznikla 18. srpna 1999 a existuje 27 let.

Je firma Robert Šíma aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 69540942.

Další firmy v kraji Vysočina

Firmy s podobnou činností