Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Rostislav Daňsa

Rostislav Daňsa je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Podskalní 876, 552 03 Česká Skalice (okres Náchod). IČO firmy je 29705118. Vznikla 22. června 2026. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba oděvů (14). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
29705118
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Podskalní 876, 552 03 Česká Skalice
Stav
Aktivní

Je firma Rostislav Daňsa spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Rostislav Daňsa
Sídlo
Podskalní 876, 552 03 Česká Skalice
IČO
29705118
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Rostislav Daňsa
IČO
29705118
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Podskalní 876, 552 03 Česká Skalice
Okres
Náchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Datum vzniku
22. června 2026
Převažující činnost (CZ-NACE)
14 Výroba oděvů
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Náchod: 24 942. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 18 026. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 14) v Královéhradeckém kraji: 2 121. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Rostislav Daňsa

Převažující činnost · CZ-NACE

14 Výroba oděvů

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Rostislav Daňsa

Jaké je IČO firmy Rostislav Daňsa?

IČO firmy Rostislav Daňsa je 29705118.

Kde sídlí firma Rostislav Daňsa?

Sídlo firmy Rostislav Daňsa je Podskalní 876, 552 03 Česká Skalice, okres Náchod, Královéhradecký kraj.

Čím se zabývá Rostislav Daňsa?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba oděvů (14).

Kdy vznikla firma Rostislav Daňsa?

Firma Rostislav Daňsa vznikla 22. června 2026.

Je firma Rostislav Daňsa aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 29705118.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.