Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Sdružení občanů obytného domu Krušnohorská 250, 251 Chlumec

Sdružení občanů obytného domu Krušnohorská 250, 251 Chlumec je spolek se sídlem Chlumec (okres Ústí nad Labem). IČO firmy je 44557728. Vznikla 28. listopadu 1995, tedy před 30 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
44557728
Právní forma
Spolek
Sídlo
Chlumec
Stav
Aktivní

Je firma Sdružení občanů obytného domu Krušnohorská 250, 251 Chlumec spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Sdružení občanů obytného domu Krušnohorská 250, 251 Chlumec
Sídlo
Chlumec
IČO
44557728
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Sdružení občanů obytného domu Krušnohorská 250, 251 Chlumec
IČO
44557728
Právní forma
Spolek
Sídlo
Chlumec
Okres
Ústí nad Labem
Kraj
Ústecký kraj
Datum vzniku
28. listopadu 1995
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Ústí nad Labem: 27 024. Z toho s právní formou spolek: 1 299. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) v Ústeckém kraji: 7 689. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Sdružení občanů obytného domu Krušnohorská 250, 251 Chlumec

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Sdružení občanů obytného domu Krušnohorská 250, 251 Chlumec

Jaké je IČO firmy Sdružení občanů obytného domu Krušnohorská 250, 251 Chlumec?

IČO firmy Sdružení občanů obytného domu Krušnohorská 250, 251 Chlumec je 44557728.

Kde sídlí firma Sdružení občanů obytného domu Krušnohorská 250, 251 Chlumec?

Sídlo firmy Sdružení občanů obytného domu Krušnohorská 250, 251 Chlumec je Chlumec, okres Ústí nad Labem, Ústecký kraj.

Čím se zabývá Sdružení občanů obytného domu Krušnohorská 250, 251 Chlumec?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820).

Kdy vznikla firma Sdružení občanů obytného domu Krušnohorská 250, 251 Chlumec?

Firma Sdružení občanů obytného domu Krušnohorská 250, 251 Chlumec vznikla 28. listopadu 1995 a existuje 30 let.

Je firma Sdružení občanů obytného domu Krušnohorská 250, 251 Chlumec aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 44557728.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.