Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Serhiy Dunaevskyy
Serhiy Dunaevskyy je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Miroslava Soumara 268/17, 294 71 Benátky nad Jizerou (okres Mladá Boleslav). IČO firmy je 68995717. Vznikla 25. dubna 2000, tedy před 26 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: kompletační a dokončovací práce (433). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 68995717
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Miroslava Soumara 268/17, 294 71 Benátky nad Jizerou
- Stav
- Aktivní
Je firma Serhiy Dunaevskyy spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Serhiy Dunaevskyy
- Sídlo
- Miroslava Soumara 268/17, 294 71 Benátky nad Jizerou
- IČO
- 68995717
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Serhiy Dunaevskyy
- IČO
- 68995717
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Miroslava Soumara 268/17, 294 71 Benátky nad Jizerou
- Část obce
- Benátky nad Jizerou I
- Okres
- Mladá Boleslav
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 25. dubna 2000
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 433 Kompletační a dokončovací práce
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Mladá Boleslav: 28 268. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 20 111. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 433) ve Středočeském kraji: 4 713. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Serhiy Dunaevskyy
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Serhiy Dunaevskyy
Jaké je IČO firmy Serhiy Dunaevskyy?
IČO firmy Serhiy Dunaevskyy je 68995717.
Kde sídlí firma Serhiy Dunaevskyy?
Sídlo firmy Serhiy Dunaevskyy je Miroslava Soumara 268/17, 294 71 Benátky nad Jizerou, okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj.
Čím se zabývá Serhiy Dunaevskyy?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je kompletační a dokončovací práce (433).
Kdy vznikla firma Serhiy Dunaevskyy?
Firma Serhiy Dunaevskyy vznikla 25. dubna 2000 a existuje 26 let.
Je firma Serhiy Dunaevskyy aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 68995717.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Stavby Denis s.r.o.
Benátky nad Jizerou · Kompletační a dokončovací práce
- Jaroslav Bažo
Benátky nad Jizerou · Kompletační a dokončovací práce
- Roman Haluška
Benátky nad Jizerou · Kompletační a dokončovací práce
- Jaroslav Souček
Benátky nad Jizerou · Kompletační a dokončovací práce
- Jaroslav Bažo
Benátky nad Jizerou · Kompletační a dokončovací práce
- Stanislav Hampl
Benátky nad Jizerou · Kompletační a dokončovací práce
- Ján Husák
Benátky nad Jizerou · Kompletační a dokončovací práce
- Josef Micka
Benátky nad Jizerou · Kompletační a dokončovací práce
- Petr Novák
Benátky nad Jizerou · Kompletační a dokončovací práce
- Jonáš Cielecký
Benátky nad Jizerou · Kompletační a dokončovací práce
- Martin Vlasta
Benátky nad Jizerou · Kompletační a dokončovací práce
- Rudolf Viktorin
Benátky nad Jizerou · Kompletační a dokončovací práce