Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
SK Vratislavice z.s.
SK Vratislavice z.s. je spolek se sídlem Borůvková 1462, 463 11 Liberec (okres Liberec). IČO firmy je 28560221. Vznikla 11. června 2007, tedy před 19 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti sportovních klubů (93120). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 28560221
- Právní forma
- Spolek
- Sídlo
- Borůvková 1462, 463 11 Liberec
- Stav
- Aktivní
Je firma SK Vratislavice z.s. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- SK Vratislavice z.s.
- Sídlo
- Borůvková 1462, 463 11 Liberec
- IČO
- 28560221
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- SK Vratislavice z.s.
- IČO
- 28560221
- Právní forma
- Spolek
- Sídlo
- Borůvková 1462, 463 11 Liberec
- Část obce
- Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou
- Okres
- Liberec
- Kraj
- Liberecký kraj
- Datum vzniku
- 11. června 2007
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 93120 Činnosti sportovních klubů
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Liberec: 45 464. Z toho s právní formou spolek: 2 151. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 93120) v Libereckém kraji: 364. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá SK Vratislavice z.s.
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě SK Vratislavice z.s.
Jaké je IČO firmy SK Vratislavice z.s.?
IČO firmy SK Vratislavice z.s. je 28560221.
Kde sídlí firma SK Vratislavice z.s.?
Sídlo firmy SK Vratislavice z.s. je Borůvková 1462, 463 11 Liberec, okres Liberec, Liberecký kraj.
Čím se zabývá SK Vratislavice z.s.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti sportovních klubů (93120).
Kdy vznikla firma SK Vratislavice z.s.?
Firma SK Vratislavice z.s. vznikla 11. června 2007 a existuje 19 let.
Je firma SK Vratislavice z.s. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 28560221.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- 3D & Bowhunters - Archery Club, z.s.
Liberec · Činnosti sportovních klubů
- Volejbalový klub Technické univerzity Liberec, s.r.o. zkráceně: VK TU Liberec, s.r.o.
Liberec · Činnosti sportovních klubů
- SALUS o.s.
Liberec · Činnosti sportovních klubů
- Tělovýchovná jednota Sokol Ruprechtice, z.s.
Liberec · Činnosti sportovních klubů
- Badmintonový klub Liberec, z.s.
Liberec · Činnosti sportovních klubů
- TITANS LIBEREC, spolek
Liberec · Činnosti sportovních klubů
- Spolek VK Liberec
Liberec · Činnosti sportovních klubů
- SK REBELS Liberec
Liberec · Činnosti sportovních klubů
- SK Šmidliboys Chotyně z.s.
Liberec · Činnosti sportovních klubů
- Jezdecká společnost Liberec, z.s.
Liberec · Činnosti sportovních klubů
- SK PULSKLIMA z.s.
Liberec · Činnosti sportovních klubů
- ŠK Kapličák Liberec, spolek
Liberec · Činnosti sportovních klubů