Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Sousedský spolek Šmeralova 5
Sousedský spolek Šmeralova 5 je spolek se sídlem Krátká 2465/2, 100 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 09248790. Vznikla 19. června 2020, tedy před 6 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n. (9499). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 09248790
- Právní forma
- Spolek
- Sídlo
- Krátká 2465/2, 100 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Sousedský spolek Šmeralova 5 spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Sousedský spolek Šmeralova 5
- Sídlo
- Krátká 2465/2, 100 00 Praha
- IČO
- 09248790
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Sousedský spolek Šmeralova 5
- IČO
- 09248790
- Právní forma
- Spolek
- Sídlo
- Krátká 2465/2, 100 00 Praha
- Část obce
- Vinohrady (Praha 10)
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 19. června 2020
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 9499 Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou spolek: 15 977. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 9499) v hlavním městě Praze: 11 495. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Sousedský spolek Šmeralova 5
Převažující činnost · CZ-NACE
9499 Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Sousedský spolek Šmeralova 5
Jaké je IČO firmy Sousedský spolek Šmeralova 5?
IČO firmy Sousedský spolek Šmeralova 5 je 09248790.
Kde sídlí firma Sousedský spolek Šmeralova 5?
Sídlo firmy Sousedský spolek Šmeralova 5 je Krátká 2465/2, 100 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Sousedský spolek Šmeralova 5?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n. (9499).
Kdy vznikla firma Sousedský spolek Šmeralova 5?
Firma Sousedský spolek Šmeralova 5 vznikla 19. června 2020 a existuje 6 let.
Je firma Sousedský spolek Šmeralova 5 aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 09248790.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Nejvyšší česko - ruské sdružení - o.s. v likvidaci
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- YFU CZ, z.s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Klub přátel československého odboje
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Asociace pro veřejné zakázky, z.s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Klub vojenské historie 276th Sqdn. (reenacted) RAF, z.s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- PragOclub z.s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Unie porodních asistentek, z. s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- RAFAEL INSTITUT z.s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Zbrojné houfy, v likvidaci
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- International Press Club of Prague-Czech Republic (Internacionální tiskový klub v Praze-Česká republika) v likvidaci
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Foundation JV
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Přátelé Šolcova statku, z.s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.