Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Šplíchal elektro s.r.o.

Šplíchal elektro s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Lhotka 197, 560 02 Česká Třebová (okres Ústí nad Orlicí). IČO firmy je 09394150. Vznikla 6. srpna 2020, tedy před 6 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: instalace průmyslových strojů a zařízení (33200). Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 1 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
09394150
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Lhotka 197, 560 02 Česká Třebová
Stav
Aktivní

Je firma Šplíchal elektro s.r.o. spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

    Krajský soud v Hradci Králové, C 46221/KSHK

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Šplíchal elektro s.r.o.
Sídlo
Lhotka 197, 560 02 Česká Třebová
IČO
09394150
Zápis v rejstříku
C 46221/KSHK vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Šplíchal elektro s.r.o.
IČO
09394150
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Lhotka 197, 560 02 Česká Třebová
Část obce
Lhotka
Okres
Ústí nad Orlicí
Kraj
Pardubický kraj
Datum vzniku
6. srpna 2020
Základní kapitál
1 000,00 Kč
Spisová značka
C 46221/KSHK
Rejstříkový soud
Krajský soud v Hradci Králové
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Ústí nad Orlicí: 28 659. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 3 105. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 33200) v Pardubickém kraji: 876. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Šplíchal elektro s.r.o.

Převažující činnost · CZ-NACE

33200 Instalace průmyslových strojů a zařízení

Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku

Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 5. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.

  1. Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  2. Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
  3. Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
  4. Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
  5. Správa vlastního majetku

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Statutární orgán

  • David Šplíchaljednatel · od 6. srpna 2020

Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.

Finanční údaje

Základní kapitál
1 000,00 Kč
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Záznam firmy a Sbírka listin na justice.cz ↗

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Rejstříkový soud: Krajský soud v Hradci Králové, spisová značka C 46221/KSHK.

Časté otázky o firmě Šplíchal elektro s.r.o.

Jaké je IČO firmy Šplíchal elektro s.r.o.?

IČO firmy Šplíchal elektro s.r.o. je 09394150.

Kde sídlí firma Šplíchal elektro s.r.o.?

Sídlo firmy Šplíchal elektro s.r.o. je Lhotka 197, 560 02 Česká Třebová, okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj.

Čím se zabývá Šplíchal elektro s.r.o.?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je instalace průmyslových strojů a zařízení (33200). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 5.

Kdy vznikla firma Šplíchal elektro s.r.o.?

Firma Šplíchal elektro s.r.o. vznikla 6. srpna 2020 a existuje 6 let.

Jaký je základní kapitál firmy Šplíchal elektro s.r.o.?

Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 1 000,00 Kč.

Kdo je statutárním orgánem firmy Šplíchal elektro s.r.o.?

V obchodním rejstříku je zapsáno: David Šplíchal (jednatel).

Je firma Šplíchal elektro s.r.o. aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 09394150.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.