Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Společenství vlastníků Bezděkov 1836
Společenství vlastníků Bezděkov 1836 je společenství vlastníků jednotek se sídlem Bezděkov 1836/81, 594 01 Velké Meziříčí (okres Žďár nad Sázavou). IČO firmy je 14044188. Vznikla 8. prosince 2021, tedy před 4 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 14044188
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Sídlo
- Bezděkov 1836/81, 594 01 Velké Meziříčí
- Stav
- Aktivní
Je firma Společenství vlastníků Bezděkov 1836 spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Společenství vlastníků Bezděkov 1836
- Sídlo
- Bezděkov 1836/81, 594 01 Velké Meziříčí
- IČO
- 14044188
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Společenství vlastníků Bezděkov 1836
- IČO
- 14044188
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Sídlo
- Bezděkov 1836/81, 594 01 Velké Meziříčí
- Okres
- Žďár nad Sázavou
- Kraj
- Kraj Vysočina
- Datum vzniku
- 8. prosince 2021
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Žďár nad Sázavou: 25 027. Z toho s právní formou společenství vlastníků jednotek: 621. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) v kraji Vysočina: 4 704. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Společenství vlastníků Bezděkov 1836
Převažující činnost · CZ-NACE
6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Společenství vlastníků Bezděkov 1836
Jaké je IČO firmy Společenství vlastníků Bezděkov 1836?
IČO firmy Společenství vlastníků Bezděkov 1836 je 14044188.
Kde sídlí firma Společenství vlastníků Bezděkov 1836?
Sídlo firmy Společenství vlastníků Bezděkov 1836 je Bezděkov 1836/81, 594 01 Velké Meziříčí, okres Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina.
Čím se zabývá Společenství vlastníků Bezděkov 1836?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820).
Kdy vznikla firma Společenství vlastníků Bezděkov 1836?
Firma Společenství vlastníků Bezděkov 1836 vznikla 8. prosince 2021 a existuje 4 roky.
Je firma Společenství vlastníků Bezděkov 1836 aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 14044188.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Společenství vlastníků domu Velké Meziříčí, Zelená č.p. 2245
Velké Meziříčí · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků domu 1453
Velké Meziříčí · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- ÚDOLÍ,stavební bytové družstvo
Velké Meziříčí · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- KARTRAS,spol. s r.o.
Velké Meziříčí · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků domu Mostiště 104
Velké Meziříčí · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek bytového domu Na Výsluní 1593, Velké Meziříčí
Velké Meziříčí · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků domu 1833
Velké Meziříčí · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Sdružení vlastníků bytů v domě 1691/37, Záviškova Velké Meziříčí
Velké Meziříčí · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků domu 1834
Velké Meziříčí · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků bytů Čechova 1670/17 Velké Meziříčí
Velké Meziříčí · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků pro dům Čechova 2141
Velké Meziříčí · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- INTER SHOES PLUS s.r.o.
Velké Meziříčí · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí