Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Společenství vlastníků Čapkova 11, Český Těšín

Společenství vlastníků Čapkova 11, Český Těšín je společenství vlastníků jednotek se sídlem Čapkova 198/11, 737 01 Český Těšín (okres Karviná). IČO firmy je 04703324. Vznikla 11. ledna 2016, tedy před 10 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
04703324
Právní forma
Společenství vlastníků jednotek
Sídlo
Čapkova 198/11, 737 01 Český Těšín
Stav
Aktivní

Je firma Společenství vlastníků Čapkova 11, Český Těšín spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Společenství vlastníků Čapkova 11, Český Těšín
Sídlo
Čapkova 198/11, 737 01 Český Těšín
IČO
04703324
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Společenství vlastníků Čapkova 11, Český Těšín
IČO
04703324
Právní forma
Společenství vlastníků jednotek
Sídlo
Čapkova 198/11, 737 01 Český Těšín
Okres
Karviná
Kraj
Moravskoslezský kraj
Datum vzniku
11. ledna 2016
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Karviná: 40 428. Z toho s právní formou společenství vlastníků jednotek: 960. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) v Moravskoslezském kraji: 14 051. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Společenství vlastníků Čapkova 11, Český Těšín

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Společenství vlastníků Čapkova 11, Český Těšín

Jaké je IČO firmy Společenství vlastníků Čapkova 11, Český Těšín?

IČO firmy Společenství vlastníků Čapkova 11, Český Těšín je 04703324.

Kde sídlí firma Společenství vlastníků Čapkova 11, Český Těšín?

Sídlo firmy Společenství vlastníků Čapkova 11, Český Těšín je Čapkova 198/11, 737 01 Český Těšín, okres Karviná, Moravskoslezský kraj.

Čím se zabývá Společenství vlastníků Čapkova 11, Český Těšín?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820).

Kdy vznikla firma Společenství vlastníků Čapkova 11, Český Těšín?

Firma Společenství vlastníků Čapkova 11, Český Těšín vznikla 11. ledna 2016 a existuje 10 let.

Je firma Společenství vlastníků Čapkova 11, Český Těšín aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 04703324.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.