Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Společenství vlastníků Holešická 4739 v Chomutově
Společenství vlastníků Holešická 4739 v Chomutově je společenství vlastníků jednotek se sídlem Chomutov (okres Chomutov). IČO firmy je 70974802. Vznikla 28. června 2002, tedy před 24 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 70974802
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Sídlo
- Chomutov
- Stav
- Aktivní
Je firma Společenství vlastníků Holešická 4739 v Chomutově spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Společenství vlastníků Holešická 4739 v Chomutově
- Sídlo
- Chomutov
- IČO
- 70974802
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Společenství vlastníků Holešická 4739 v Chomutově
- IČO
- 70974802
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Sídlo
- Chomutov
- Okres
- Chomutov
- Kraj
- Ústecký kraj
- Datum vzniku
- 28. června 2002
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- 1 - 5 zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Chomutov: 23 863. Z toho s právní formou společenství vlastníků jednotek: 784. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) v Ústeckém kraji: 7 689. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Společenství vlastníků Holešická 4739 v Chomutově
Převažující činnost · CZ-NACE
6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- 1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Společenství vlastníků Holešická 4739 v Chomutově
Jaké je IČO firmy Společenství vlastníků Holešická 4739 v Chomutově?
IČO firmy Společenství vlastníků Holešická 4739 v Chomutově je 70974802.
Kde sídlí firma Společenství vlastníků Holešická 4739 v Chomutově?
Sídlo firmy Společenství vlastníků Holešická 4739 v Chomutově je Chomutov, okres Chomutov, Ústecký kraj.
Čím se zabývá Společenství vlastníků Holešická 4739 v Chomutově?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820).
Kolik zaměstnanců má Společenství vlastníků Holešická 4739 v Chomutově?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 1 - 5 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Společenství vlastníků Holešická 4739 v Chomutově?
Firma Společenství vlastníků Holešická 4739 v Chomutově vznikla 28. června 2002 a existuje 24 let.
Je firma Společenství vlastníků Holešická 4739 v Chomutově aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 70974802.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Společenství vlastníků jednotek ul.Haškova, č.p.3801, Chomutov
Chomutov · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek pro dům Seifertova 4164, Chomutov
Chomutov · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Náměstí Dr. Beneše, č.p. 1232, Chomutov
Chomutov · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků Stromovka 4709 4710, Chomutov
Chomutov · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Skalková 5217-5218, Chomutov
Chomutov · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek pro dům Jiráskova 4166 - 4168, Chomutov
Chomutov · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek pro dům Bezručova 4251 - 53, Chomutov
Chomutov · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Sluneční 3963-3964, Chomutov
Chomutov · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Pod Břízami 5234-5236, Chomutov
Chomutov · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Vítězslava Nezvala 3936, Chomutov
Chomutov · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Lama Recycling s.r.o.
Chomutov · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Družstvo pro výstavbu a správu garáží Chomutov
Chomutov · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí