Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Společenství vlastníků jednotek domu v ul. V Tišině 5/1092, Praha 6

Společenství vlastníků jednotek domu v ul. V Tišině 5/1092, Praha 6 je společenství vlastníků jednotek se sídlem V tišině 1092/5, 160 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 26466449. Vznikla 22. srpna 2001, tedy před 25 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
26466449
Právní forma
Společenství vlastníků jednotek
Sídlo
V tišině 1092/5, 160 00 Praha
Stav
Aktivní

Je firma Společenství vlastníků jednotek domu v ul. V Tišině 5/1092, Praha 6 spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Společenství vlastníků jednotek domu v ul. V Tišině 5/1092, Praha 6
Sídlo
V tišině 1092/5, 160 00 Praha
IČO
26466449
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Společenství vlastníků jednotek domu v ul. V Tišině 5/1092, Praha 6
IČO
26466449
Právní forma
Společenství vlastníků jednotek
Sídlo
V tišině 1092/5, 160 00 Praha
Část obce
Bubeneč (Praha 6)
Okres
Praha
Kraj
Hlavní město Praha
Datum vzniku
22. srpna 2001
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou společenství vlastníků jednotek: 14 042. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) v hlavním městě Praze: 58 293. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Společenství vlastníků jednotek domu v ul. V Tišině 5/1092, Praha 6

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Společenství vlastníků jednotek domu v ul. V Tišině 5/1092, Praha 6

Jaké je IČO firmy Společenství vlastníků jednotek domu v ul. V Tišině 5/1092, Praha 6?

IČO firmy Společenství vlastníků jednotek domu v ul. V Tišině 5/1092, Praha 6 je 26466449.

Kde sídlí firma Společenství vlastníků jednotek domu v ul. V Tišině 5/1092, Praha 6?

Sídlo firmy Společenství vlastníků jednotek domu v ul. V Tišině 5/1092, Praha 6 je V tišině 1092/5, 160 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.

Čím se zabývá Společenství vlastníků jednotek domu v ul. V Tišině 5/1092, Praha 6?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820).

Kdy vznikla firma Společenství vlastníků jednotek domu v ul. V Tišině 5/1092, Praha 6?

Firma Společenství vlastníků jednotek domu v ul. V Tišině 5/1092, Praha 6 vznikla 22. srpna 2001 a existuje 25 let.

Je firma Společenství vlastníků jednotek domu v ul. V Tišině 5/1092, Praha 6 aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 26466449.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.