Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Společenství vlastníků jednotek Komenského 1064/55, Plzeň
Společenství vlastníků jednotek Komenského 1064/55, Plzeň je společenství vlastníků jednotek se sídlem Komenského 1064/55, 323 00 Plzeň (okres Plzeň-město). IČO firmy je 71246991. Vznikla 1. ledna 2005, tedy před 21 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 71246991
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Sídlo
- Komenského 1064/55, 323 00 Plzeň
- Stav
- Aktivní
Je firma Společenství vlastníků jednotek Komenského 1064/55, Plzeň spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Společenství vlastníků jednotek Komenského 1064/55, Plzeň
- Sídlo
- Komenského 1064/55, 323 00 Plzeň
- IČO
- 71246991
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Společenství vlastníků jednotek Komenského 1064/55, Plzeň
- IČO
- 71246991
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Sídlo
- Komenského 1064/55, 323 00 Plzeň
- Část obce
- Bolevec
- Okres
- Plzeň-město
- Kraj
- Plzeňský kraj
- Datum vzniku
- 1. ledna 2005
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- 1 - 5 zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Plzeň-město: 54 750. Z toho s právní formou společenství vlastníků jednotek: 2 317. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) v Plzeňském kraji: 7 794. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Společenství vlastníků jednotek Komenského 1064/55, Plzeň
Převažující činnost · CZ-NACE
6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- 1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Společenství vlastníků jednotek Komenského 1064/55, Plzeň
Jaké je IČO firmy Společenství vlastníků jednotek Komenského 1064/55, Plzeň?
IČO firmy Společenství vlastníků jednotek Komenského 1064/55, Plzeň je 71246991.
Kde sídlí firma Společenství vlastníků jednotek Komenského 1064/55, Plzeň?
Sídlo firmy Společenství vlastníků jednotek Komenského 1064/55, Plzeň je Komenského 1064/55, 323 00 Plzeň, okres Plzeň-město, Plzeňský kraj.
Čím se zabývá Společenství vlastníků jednotek Komenského 1064/55, Plzeň?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820).
Kolik zaměstnanců má Společenství vlastníků jednotek Komenského 1064/55, Plzeň?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 1 - 5 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Společenství vlastníků jednotek Komenského 1064/55, Plzeň?
Firma Společenství vlastníků jednotek Komenského 1064/55, Plzeň vznikla 1. ledna 2005 a existuje 21 let.
Je firma Společenství vlastníků jednotek Komenského 1064/55, Plzeň aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 71246991.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Eva Pidojmová
Plzeň · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Little Project - LP s.r.o.
Plzeň · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků pro dům Partyzánská 842/3, 843/5, Plzeň
Plzeň · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků pro dům v Plzni, Plynární 1095/4
Plzeň · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Dominium Alfa a.s.
Plzeň · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Andrea Mišurcová
Plzeň · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- ADELARDIS a.s.
Plzeň · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- KOŽELUH HOLDING 2017 SE
Plzeň · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků pro dům Tomanova čp. 2679/14, 2680/16, 2681/18 v Plzni
Plzeň · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Jan Blažek
Plzeň · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Perfektní nájemník s.r.o.
Plzeň · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků garaží Plzeň Rabštejnská
Plzeň · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí