Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Společenství vlastníků jednotek Kreibichova 815/12, Slaný
Společenství vlastníků jednotek Kreibichova 815/12, Slaný je společenství vlastníků jednotek se sídlem Kreibichova 815/12, 274 01 Slaný (okres Kladno). IČO firmy je 24710750. Vznikla 10. srpna 2010, tedy před 16 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 24710750
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Sídlo
- Kreibichova 815/12, 274 01 Slaný
- Stav
- Aktivní
Je firma Společenství vlastníků jednotek Kreibichova 815/12, Slaný spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Společenství vlastníků jednotek Kreibichova 815/12, Slaný
- Sídlo
- Kreibichova 815/12, 274 01 Slaný
- IČO
- 24710750
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Společenství vlastníků jednotek Kreibichova 815/12, Slaný
- IČO
- 24710750
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Sídlo
- Kreibichova 815/12, 274 01 Slaný
- Okres
- Kladno
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 10. srpna 2010
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Kladno: 37 819. Z toho s právní formou společenství vlastníků jednotek: 893. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) ve Středočeském kraji: 13 609. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Společenství vlastníků jednotek Kreibichova 815/12, Slaný
Převažující činnost · CZ-NACE
6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Společenství vlastníků jednotek Kreibichova 815/12, Slaný
Jaké je IČO firmy Společenství vlastníků jednotek Kreibichova 815/12, Slaný?
IČO firmy Společenství vlastníků jednotek Kreibichova 815/12, Slaný je 24710750.
Kde sídlí firma Společenství vlastníků jednotek Kreibichova 815/12, Slaný?
Sídlo firmy Společenství vlastníků jednotek Kreibichova 815/12, Slaný je Kreibichova 815/12, 274 01 Slaný, okres Kladno, Středočeský kraj.
Čím se zabývá Společenství vlastníků jednotek Kreibichova 815/12, Slaný?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820).
Kdy vznikla firma Společenství vlastníků jednotek Kreibichova 815/12, Slaný?
Firma Společenství vlastníků jednotek Kreibichova 815/12, Slaný vznikla 10. srpna 2010 a existuje 16 let.
Je firma Společenství vlastníků jednotek Kreibichova 815/12, Slaný aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 24710750.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Společenství vlastníků jednotek domu čp. 1386 ve Slaném
Slaný · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Mariana Krupchynska
Slaný · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Lázeňská čp. 2036, Slaný
Slaný · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků pro dům čp. 1669, k.ú. Slaný
Slaný · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- VAL REAL a.s.
Slaný · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků pro dům čp. 1667, k.ú. Slaný
Slaný · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků domu č. p. 1533
Slaný · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Barbora Suchá
Slaný · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- SIMA HOME TRADE s.r.o. v likvidaci
Slaný · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek O. Scheinpflugové 1598, Slaný
Slaný · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků Slaný, Na Dolíkách 501-502
Slaný · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků pro dům čp. 1501, k.ú. Slaný
Slaný · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí