Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Společenství vlastníků jednotek Račiněves č.p. 198
Společenství vlastníků jednotek Račiněves č.p. 198 je společenství vlastníků jednotek se sídlem Račiněves 198, 413 01 Račiněves (okres Litoměřice). IČO firmy je 17437423. Vznikla 6. září 2022, tedy před 4 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 17437423
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Sídlo
- Račiněves 198, 413 01 Račiněves
- Stav
- Aktivní
Je firma Společenství vlastníků jednotek Račiněves č.p. 198 spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Společenství vlastníků jednotek Račiněves č.p. 198
- Sídlo
- Račiněves 198, 413 01 Račiněves
- IČO
- 17437423
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Společenství vlastníků jednotek Račiněves č.p. 198
- IČO
- 17437423
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Sídlo
- Račiněves 198, 413 01 Račiněves
- Okres
- Litoměřice
- Kraj
- Ústecký kraj
- Datum vzniku
- 6. září 2022
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- 1 - 5 zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Litoměřice: 25 877. Z toho s právní formou společenství vlastníků jednotek: 755. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) v Ústeckém kraji: 7 689. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Společenství vlastníků jednotek Račiněves č.p. 198
Převažující činnost · CZ-NACE
6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- 1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Společenství vlastníků jednotek Račiněves č.p. 198
Jaké je IČO firmy Společenství vlastníků jednotek Račiněves č.p. 198?
IČO firmy Společenství vlastníků jednotek Račiněves č.p. 198 je 17437423.
Kde sídlí firma Společenství vlastníků jednotek Račiněves č.p. 198?
Sídlo firmy Společenství vlastníků jednotek Račiněves č.p. 198 je Račiněves 198, 413 01 Račiněves, okres Litoměřice, Ústecký kraj.
Čím se zabývá Společenství vlastníků jednotek Račiněves č.p. 198?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820).
Kolik zaměstnanců má Společenství vlastníků jednotek Račiněves č.p. 198?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 1 - 5 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Společenství vlastníků jednotek Račiněves č.p. 198?
Firma Společenství vlastníků jednotek Račiněves č.p. 198 vznikla 6. září 2022 a existuje 4 roky.
Je firma Společenství vlastníků jednotek Račiněves č.p. 198 aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 17437423.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Společenství vlastníků domu č.p. 1058-1059 Lovosice
Lovosice · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Libuše Bartošková
Litoměřice · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Liškova č.p. 1770, Litoměřice
Litoměřice · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství pro dům Lidická 148 a 149 v Litoměřicích
Litoměřice · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Petr Kysela
Kleneč · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství pro dům Pražská 88, 412 01 Litoměřice
Litoměřice · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 944 v Mrázově ulici v Litoměřicích
Litoměřice · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Družstevní č. p. 37 v Litoměřicích
Litoměřice · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Kozinova č.p. 1815, Litoměřice
Litoměřice · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků pro dům č.p. 1743-1750, ul. Mládežnická, Předměstí, Litoměřice
Litoměřice · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Křižíkova č.p. 812, Litoměřice
Litoměřice · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Lukáš Stanko
Kyškovice · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí