Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Společenství vlastníků Ke Strašnické 5a
Společenství vlastníků Ke Strašnické 5a je společenství vlastníků jednotek se sídlem Ke Strašnické 3304/5a, 100 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 28178181. Vznikla 15. listopadu 2007, tedy před 18 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 28178181
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Sídlo
- Ke Strašnické 3304/5a, 100 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Společenství vlastníků Ke Strašnické 5a spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Společenství vlastníků Ke Strašnické 5a
- Sídlo
- Ke Strašnické 3304/5a, 100 00 Praha
- IČO
- 28178181
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Společenství vlastníků Ke Strašnické 5a
- IČO
- 28178181
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Sídlo
- Ke Strašnické 3304/5a, 100 00 Praha
- Část obce
- Strašnice (Praha 10)
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 15. listopadu 2007
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou společenství vlastníků jednotek: 14 042. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) v hlavním městě Praze: 58 293. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Společenství vlastníků Ke Strašnické 5a
Převažující činnost · CZ-NACE
6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Společenství vlastníků Ke Strašnické 5a
Jaké je IČO firmy Společenství vlastníků Ke Strašnické 5a?
IČO firmy Společenství vlastníků Ke Strašnické 5a je 28178181.
Kde sídlí firma Společenství vlastníků Ke Strašnické 5a?
Sídlo firmy Společenství vlastníků Ke Strašnické 5a je Ke Strašnické 3304/5a, 100 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Společenství vlastníků Ke Strašnické 5a?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820).
Kdy vznikla firma Společenství vlastníků Ke Strašnické 5a?
Firma Společenství vlastníků Ke Strašnické 5a vznikla 15. listopadu 2007 a existuje 18 let.
Je firma Společenství vlastníků Ke Strašnické 5a aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 28178181.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Společenství vlastníků Hradecká 105 a 106
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Amiraslan s.r.o.
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství domu čp. 350 - Košíře
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Infinite Reality, s.r.o. v likvidaci
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- DD group s.r.o.
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- KATJA - FATIMA s.r.o.
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Bytové družstvo PRIVABYT
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Stavební bytové družstvo Vyšehrad
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Bytové družstvo Sartoriova 52, v likvidaci
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek v Praze 6, Africká 26,28,30,32 a 34
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Bytové družstvo občanů Vršovic v likvidaci
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek U Krčské vodárny 1133/61
Praha · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí