Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Společenství vlastníků Slavíčkova 26

Společenství vlastníků Slavíčkova 26 je společenství vlastníků jednotek se sídlem Slavíčkova 1956/26, 702 00 Ostrava (okres Ostrava-město). IČO firmy je 25906755. Vznikla 10. května 2002, tedy před 24 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
25906755
Právní forma
Společenství vlastníků jednotek
Sídlo
Slavíčkova 1956/26, 702 00 Ostrava
Stav
Aktivní

Je firma Společenství vlastníků Slavíčkova 26 spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Společenství vlastníků Slavíčkova 26
Sídlo
Slavíčkova 1956/26, 702 00 Ostrava
IČO
25906755
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Společenství vlastníků Slavíčkova 26
IČO
25906755
Právní forma
Společenství vlastníků jednotek
Sídlo
Slavíčkova 1956/26, 702 00 Ostrava
Část obce
Moravská Ostrava
Okres
Ostrava-město
Kraj
Moravskoslezský kraj
Datum vzniku
10. května 2002
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Ostrava-město: 83 575. Z toho s právní formou společenství vlastníků jednotek: 2 655. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) v Moravskoslezském kraji: 14 051. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Společenství vlastníků Slavíčkova 26

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Společenství vlastníků Slavíčkova 26

Jaké je IČO firmy Společenství vlastníků Slavíčkova 26?

IČO firmy Společenství vlastníků Slavíčkova 26 je 25906755.

Kde sídlí firma Společenství vlastníků Slavíčkova 26?

Sídlo firmy Společenství vlastníků Slavíčkova 26 je Slavíčkova 1956/26, 702 00 Ostrava, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj.

Čím se zabývá Společenství vlastníků Slavíčkova 26?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820).

Kdy vznikla firma Společenství vlastníků Slavíčkova 26?

Firma Společenství vlastníků Slavíčkova 26 vznikla 10. května 2002 a existuje 24 let.

Je firma Společenství vlastníků Slavíčkova 26 aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 25906755.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.