Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Spolek českých prodejců a opravců automobilů značky VOLVO, z.s.
Spolek českých prodejců a opravců automobilů značky VOLVO, z.s. je spolek se sídlem U Petřin 1858/3, 162 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 26673584. Vznikla 20. srpna 2004, tedy před 22 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n. (9499). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 26673584
- Právní forma
- Spolek
- Sídlo
- U Petřin 1858/3, 162 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Spolek českých prodejců a opravců automobilů značky VOLVO, z.s. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Spolek českých prodejců a opravců automobilů značky VOLVO, z.s.
- Sídlo
- U Petřin 1858/3, 162 00 Praha
- IČO
- 26673584
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Spolek českých prodejců a opravců automobilů značky VOLVO, z.s.
- IČO
- 26673584
- Právní forma
- Spolek
- Sídlo
- U Petřin 1858/3, 162 00 Praha
- Část obce
- Břevnov (Praha 6)
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 20. srpna 2004
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 9499 Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou spolek: 15 977. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 9499) v hlavním městě Praze: 11 495. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Spolek českých prodejců a opravců automobilů značky VOLVO, z.s.
Převažující činnost · CZ-NACE
9499 Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Spolek českých prodejců a opravců automobilů značky VOLVO, z.s.
Jaké je IČO firmy Spolek českých prodejců a opravců automobilů značky VOLVO, z.s.?
IČO firmy Spolek českých prodejců a opravců automobilů značky VOLVO, z.s. je 26673584.
Kde sídlí firma Spolek českých prodejců a opravců automobilů značky VOLVO, z.s.?
Sídlo firmy Spolek českých prodejců a opravců automobilů značky VOLVO, z.s. je U Petřin 1858/3, 162 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Spolek českých prodejců a opravců automobilů značky VOLVO, z.s.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n. (9499).
Kdy vznikla firma Spolek českých prodejců a opravců automobilů značky VOLVO, z.s.?
Firma Spolek českých prodejců a opravců automobilů značky VOLVO, z.s. vznikla 20. srpna 2004 a existuje 22 let.
Je firma Spolek českých prodejců a opravců automobilů značky VOLVO, z.s. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 26673584.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- NEW RANGERS MC PRAHA, z.s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- GEKON, o.s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- YFU CZ, z.s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Občané usilující o řešení dopravního zatížení Vídeňské, v likvidaci
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- J.S.Agency, spolek
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Pražský filmový orchestr, z.s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Alla Danza, z. s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Tentokrát nesedat, z.s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Alumni klub DAAD v České republice, z. s.
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Centrum DONG-TAY v likvidaci
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- občanské sdružení PZ MEDIA, v likvidaci
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Nadační fond Diamant dětem
Praha · Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.