Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Stanislav Tsoi

Stanislav Tsoi je zahraniční fyzická osoba se sídlem Na Hanspaulce 816/28, 160 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 00788236. Vznikla 8. srpna 2012, tedy před 14 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti (016). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
00788236
Právní forma
Zahraniční fyzická osoba
Sídlo
Na Hanspaulce 816/28, 160 00 Praha
Stav
Aktivní

Je firma Stanislav Tsoi spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Stanislav Tsoi
Sídlo
Na Hanspaulce 816/28, 160 00 Praha
IČO
00788236
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Stanislav Tsoi
IČO
00788236
Právní forma
Zahraniční fyzická osoba
Sídlo
Na Hanspaulce 816/28, 160 00 Praha
Část obce
Dejvice
Okres
Praha
Kraj
Hlavní město Praha
Datum vzniku
8. srpna 2012
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou zahraniční fyzická osoba: 30 944. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 016) v hlavním městě Praze: 6 641. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Stanislav Tsoi

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Stanislav Tsoi

Jaké je IČO firmy Stanislav Tsoi?

IČO firmy Stanislav Tsoi je 00788236.

Kde sídlí firma Stanislav Tsoi?

Sídlo firmy Stanislav Tsoi je Na Hanspaulce 816/28, 160 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.

Čím se zabývá Stanislav Tsoi?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti (016).

Kdy vznikla firma Stanislav Tsoi?

Firma Stanislav Tsoi vznikla 8. srpna 2012 a existuje 14 let.

Je firma Stanislav Tsoi aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 00788236.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Josef Ptáček

    Praha · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti

  • Petr Charvát

    Praha · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti

  • Mykola Knyazevych

    Praha · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti

  • Petr Staněk

    Praha · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti

  • Roman Mikeš

    Praha · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti

  • Ing. Tereza Páclová

    Praha · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti

  • Horus Group s.r.o.

    Praha · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti

  • Josef Kapras

    Praha · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti

  • Ing. Barbora Kotková

    Praha · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti

  • Viktoriia Baranova

    Praha · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti

  • Vladimír Bílek

    Praha · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti

  • Petr Štěpánek

    Praha · Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti