Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Staré šperky.cz s.r.o.
Staré šperky.cz s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 05333636. Vznikla 25. srpna 2016, tedy před 10 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba klenotů a příbuzných výrobků (32120). Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 1 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 05333636
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Rybná 716/24, 110 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Staré šperky.cz s.r.o. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Městský soud v Praze, C 262086/MSPH
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Staré šperky.cz s.r.o.
- Sídlo
- Rybná 716/24, 110 00 Praha
- IČO
- 05333636
- Zápis v rejstříku
- C 262086/MSPH vedená u Městského soudu v Praze
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Staré šperky.cz s.r.o.
- IČO
- 05333636
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Rybná 716/24, 110 00 Praha
- Část obce
- Staré Město
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 25. srpna 2016
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 32120 Výroba klenotů a příbuzných výrobků
- Základní kapitál
- 1 000,00 Kč
- Spisová značka
- C 262086/MSPH
- Rejstříkový soud
- Městský soud v Praze
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 258 476. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 32120) v hlavním městě Praze: 646. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Staré šperky.cz s.r.o.
Převažující činnost · CZ-NACE
Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku
Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 2. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona s obory činnosti: - Umělecko-řemeslné zpracování kovů - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - Pronájem a půjčování věcí movitých - Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling - Fotografické služby - Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel - Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 46 Velkoobchod, kromě motorových vozidel
- 461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- 47 Maloobchod, kromě motorových vozidel
- 47790 Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- 6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- 74100 Specializované návrhářské činnosti
- 74200 Fotografické činnosti
- 772 Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- 952 Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- 960 Poskytování ostatních osobních služeb
Statutární orgán
- Martina Vondrákovájednatel · od 12. října 2020
Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- 1 000,00 Kč
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Rejstříkový soud: Městský soud v Praze, spisová značka C 262086/MSPH.
Časté otázky o firmě Staré šperky.cz s.r.o.
Jaké je IČO firmy Staré šperky.cz s.r.o.?
IČO firmy Staré šperky.cz s.r.o. je 05333636.
Kde sídlí firma Staré šperky.cz s.r.o.?
Sídlo firmy Staré šperky.cz s.r.o. je Rybná 716/24, 110 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Staré šperky.cz s.r.o.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba klenotů a příbuzných výrobků (32120). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 2.
Kdy vznikla firma Staré šperky.cz s.r.o.?
Firma Staré šperky.cz s.r.o. vznikla 25. srpna 2016 a existuje 10 let.
Jaký je základní kapitál firmy Staré šperky.cz s.r.o.?
Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 1 000,00 Kč.
Kdo je statutárním orgánem firmy Staré šperky.cz s.r.o.?
V obchodním rejstříku je zapsáno: Martina Vondráková (jednatel).
Je firma Staré šperky.cz s.r.o. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 05333636.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Věnceslava Kolomazníková
Praha · Výroba klenotů a příbuzných výrobků
- Arammagnus s.r.o.
Praha · Výroba klenotů a příbuzných výrobků
- Ilhomjon Redjapov
Praha · Výroba klenotů a příbuzných výrobků
- Lukáš Hanzl
Praha · Výroba klenotů a příbuzných výrobků
- Karel Čištín
Praha · Výroba klenotů a příbuzných výrobků
- BcA. Barbora Kukula
Praha · Výroba klenotů a příbuzných výrobků
- Ing. Jana Mádr Zmeškalová
Praha · Výroba klenotů a příbuzných výrobků
- JK Metal Praha s.r.o.
Praha · Výroba klenotů a příbuzných výrobků
- Věra KASÍKOVÁ
Praha · Výroba klenotů a příbuzných výrobků
- Irena Veselá
Praha · Výroba klenotů a příbuzných výrobků
- Jana Doležalová
Praha · Výroba klenotů a příbuzných výrobků
- Dagmar Matulíková
Praha · Výroba klenotů a příbuzných výrobků