Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Stavební bytové družstvo Cheb

Stavební bytové družstvo Cheb je družstvo se sídlem Americká 132/22, 350 02 Cheb (okres Cheb). IČO firmy je 00040266. Vznikla 30. ledna 1976, tedy před 50 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
00040266
Právní forma
Družstvo
Sídlo
Americká 132/22, 350 02 Cheb
Stav
Aktivní

Je firma Stavební bytové družstvo Cheb spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Plátce DPH

    Ano — DIČ CZ00040266

  • Nespolehlivý plátce DPH

    Ne

  • Zveřejněné bankovní účty

    1 účet

    1199082/0300

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS), ověřeno 23. října 2026; veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Stavební bytové družstvo Cheb
Sídlo
Americká 132/22, 350 02 Cheb
IČO
00040266
DIČ
CZ00040266
Bankovní účet
1199082/0300
Stáhnout vizitku (vCard)

Bankovní účet je první účet zveřejněný v registru plátců DPH.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Stavební bytové družstvo Cheb
IČO
00040266
Právní forma
Družstvo
Sídlo
Americká 132/22, 350 02 Cheb
Okres
Cheb
Kraj
Karlovarský kraj
Datum vzniku
30. ledna 1976
Počet zaměstnanců (kategorie)
10 - 19 zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Cheb: 21 455. Z toho s právní formou družstvo: 42. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) v Karlovarském kraji: 5 983. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Stavební bytové družstvo Cheb

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
10 - 19 zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Záznam firmy a Sbírka listin na justice.cz ↗

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Stavební bytové družstvo Cheb

Jaké je IČO firmy Stavební bytové družstvo Cheb?

IČO firmy Stavební bytové družstvo Cheb je 00040266.

Kde sídlí firma Stavební bytové družstvo Cheb?

Sídlo firmy Stavební bytové družstvo Cheb je Americká 132/22, 350 02 Cheb, okres Cheb, Karlovarský kraj.

Čím se zabývá Stavební bytové družstvo Cheb?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820).

Kolik zaměstnanců má Stavební bytové družstvo Cheb?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 10 - 19 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Stavební bytové družstvo Cheb?

Firma Stavební bytové družstvo Cheb vznikla 30. ledna 1976 a existuje 50 let.

Je Stavební bytové družstvo Cheb plátcem DPH?

Ano. Stavební bytové družstvo Cheb je plátcem DPH, DIČ CZ00040266. Není veden jako nespolehlivý plátce. Ověřeno v registru plátců DPH 23. října 2026.

Jaké bankovní účty má Stavební bytové družstvo Cheb zveřejněné?

V registru plátců DPH jsou zveřejněné tyto účty: 1199082/0300.

Je firma Stavební bytové družstvo Cheb aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 00040266.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.