Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

SUBARU SPORT SERVIS KLUB v AČR

SUBARU SPORT SERVIS KLUB v AČR je pobočný spolek se sídlem K Černé studnici 2361/26, 466 01 Jablonec nad Nisou (okres Jablonec nad Nisou). IČO firmy je 71184414. Vznikla 11. září 2003, tedy před 23 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n. (9499). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
71184414
Právní forma
Pobočný spolek
Sídlo
K Černé studnici 2361/26, 466 01 Jablonec nad Nisou
Stav
Aktivní

Je firma SUBARU SPORT SERVIS KLUB v AČR spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
SUBARU SPORT SERVIS KLUB v AČR
Sídlo
K Černé studnici 2361/26, 466 01 Jablonec nad Nisou
IČO
71184414
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
SUBARU SPORT SERVIS KLUB v AČR
IČO
71184414
Právní forma
Pobočný spolek
Sídlo
K Černé studnici 2361/26, 466 01 Jablonec nad Nisou
Okres
Jablonec nad Nisou
Kraj
Liberecký kraj
Datum vzniku
11. září 2003
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Jablonec nad Nisou: 23 470. Z toho s právní formou pobočný spolek: 210. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 9499) v Libereckém kraji: 2 082. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá SUBARU SPORT SERVIS KLUB v AČR

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě SUBARU SPORT SERVIS KLUB v AČR

Jaké je IČO firmy SUBARU SPORT SERVIS KLUB v AČR?

IČO firmy SUBARU SPORT SERVIS KLUB v AČR je 71184414.

Kde sídlí firma SUBARU SPORT SERVIS KLUB v AČR?

Sídlo firmy SUBARU SPORT SERVIS KLUB v AČR je K Černé studnici 2361/26, 466 01 Jablonec nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj.

Čím se zabývá SUBARU SPORT SERVIS KLUB v AČR?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n. (9499).

Kdy vznikla firma SUBARU SPORT SERVIS KLUB v AČR?

Firma SUBARU SPORT SERVIS KLUB v AČR vznikla 11. září 2003 a existuje 23 let.

Je firma SUBARU SPORT SERVIS KLUB v AČR aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 71184414.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.