Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Synth and Spicy s.r.o.

Synth and Spicy s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Pod hliništěm 1841/13, 182 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 10961151. Vznikla 17. června 2021, tedy před 5 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: maloobchod s použitým zbožím v prodejnách (4779). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců. Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 100 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
10961151
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Pod hliništěm 1841/13, 182 00 Praha
Stav
Aktivní

Je firma Synth and Spicy s.r.o. spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

    Městský soud v Praze, C 351378/MSPH

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Synth and Spicy s.r.o.
Sídlo
Pod hliništěm 1841/13, 182 00 Praha
IČO
10961151
Zápis v rejstříku
C 351378/MSPH vedená u Městského soudu v Praze
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Synth and Spicy s.r.o.
IČO
10961151
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Pod hliništěm 1841/13, 182 00 Praha
Část obce
Kobylisy
Okres
Praha
Kraj
Hlavní město Praha
Datum vzniku
17. června 2021
Převažující činnost (CZ-NACE)
4779 Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
Počet zaměstnanců (kategorie)
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
100 000,00 Kč
Spisová značka
C 351378/MSPH
Rejstříkový soud
Městský soud v Praze
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 258 476. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 4779) v hlavním městě Praze: 129. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Synth and Spicy s.r.o.

Převažující činnost · CZ-NACE

4779 Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách

Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku

Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 2. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.

  1. Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obory činnosti: a) Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí b) Zprostředkování obchodu a služeb c) Velkoobchod a maloobchod d) Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím e) Pronájem a půjčování věcí movitých f) Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti g) Provozování kulturních, kulturně - vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí h) Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
  2. Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Statutární orgán

  • Vít SedláčekJednatel · od 17. června 2021

Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.

Finanční údaje

Základní kapitál
100 000,00 Kč
Kategorie počtu zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Záznam firmy a Sbírka listin na justice.cz ↗

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Rejstříkový soud: Městský soud v Praze, spisová značka C 351378/MSPH.

Časté otázky o firmě Synth and Spicy s.r.o.

Jaké je IČO firmy Synth and Spicy s.r.o.?

IČO firmy Synth and Spicy s.r.o. je 10961151.

Kde sídlí firma Synth and Spicy s.r.o.?

Sídlo firmy Synth and Spicy s.r.o. je Pod hliništěm 1841/13, 182 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.

Čím se zabývá Synth and Spicy s.r.o.?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je maloobchod s použitým zbožím v prodejnách (4779). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 2.

Kolik zaměstnanců má Synth and Spicy s.r.o.?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 1 - 5 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Synth and Spicy s.r.o.?

Firma Synth and Spicy s.r.o. vznikla 17. června 2021 a existuje 5 let.

Jaký je základní kapitál firmy Synth and Spicy s.r.o.?

Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 100 000,00 Kč.

Kdo je statutárním orgánem firmy Synth and Spicy s.r.o.?

V obchodním rejstříku je zapsáno: Vít Sedláček (jednatel).

Je firma Synth and Spicy s.r.o. aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 10961151.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.