Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Tereza Svobodová
Tereza Svobodová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem U Jordánu 298, 503 03 Holohlavy (okres Hradec Králové). IČO firmy je 87616009. Vznikla 16. února 2011, tedy před 15 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti (96020). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 87616009
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- U Jordánu 298, 503 03 Holohlavy
- Stav
- Aktivní
Je firma Tereza Svobodová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Tereza Svobodová
- Sídlo
- U Jordánu 298, 503 03 Holohlavy
- IČO
- 87616009
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Tereza Svobodová
- IČO
- 87616009
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- U Jordánu 298, 503 03 Holohlavy
- Okres
- Hradec Králové
- Kraj
- Královéhradecký kraj
- Datum vzniku
- 16. února 2011
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 96020 Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Hradec Králové: 43 177. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 28 660. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 96020) v Královéhradeckém kraji: 3 956. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Tereza Svobodová
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Tereza Svobodová
Jaké je IČO firmy Tereza Svobodová?
IČO firmy Tereza Svobodová je 87616009.
Kde sídlí firma Tereza Svobodová?
Sídlo firmy Tereza Svobodová je U Jordánu 298, 503 03 Holohlavy, okres Hradec Králové, Královéhradecký kraj.
Čím se zabývá Tereza Svobodová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti (96020).
Kolik zaměstnanců má Tereza Svobodová?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Tereza Svobodová?
Firma Tereza Svobodová vznikla 16. února 2011 a existuje 15 let.
Je firma Tereza Svobodová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 87616009.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Ivana Zápařková
Holohlavy · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Hana Říhová
Holohlavy · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Bára Kvapilová
Holohlavy · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Darina Špetlová
Holohlavy · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Petra Pehlová
Holohlavy · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Jiřina Hostačná
Holohlavy · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Zlata Suková
Holohlavy · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Linh Ngo Thuy
Hradec Králové · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Nelly Krčmářová
Hradec Králové · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Dagmar Jedličková
Hradec Králové · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Věra Krnošová
Hradec Králové · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Hana Blažková
Černilov · Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti