Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

TJ Sokol Běšiny, z.s.

TJ Sokol Běšiny, z.s. je spolek se sídlem Běšiny 107, 339 01 Běšiny (okres Klatovy). IČO firmy je 48352322. Vznikla 10. června 1993, tedy před 33 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: provozování sportovních zařízení (93110). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
48352322
Právní forma
Spolek
Sídlo
Běšiny 107, 339 01 Běšiny
Stav
Aktivní

Je firma TJ Sokol Běšiny, z.s. spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
TJ Sokol Běšiny, z.s.
Sídlo
Běšiny 107, 339 01 Běšiny
IČO
48352322
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
TJ Sokol Běšiny, z.s.
IČO
48352322
Právní forma
Spolek
Sídlo
Běšiny 107, 339 01 Běšiny
Okres
Klatovy
Kraj
Plzeňský kraj
Datum vzniku
10. června 1993
Převažující činnost (CZ-NACE)
93110 Provozování sportovních zařízení
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Klatovy: 19 506. Z toho s právní formou spolek: 879. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 93110) v Plzeňském kraji: 1 051. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá TJ Sokol Běšiny, z.s.

Převažující činnost · CZ-NACE

93110 Provozování sportovních zařízení

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě TJ Sokol Běšiny, z.s.

Jaké je IČO firmy TJ Sokol Běšiny, z.s.?

IČO firmy TJ Sokol Běšiny, z.s. je 48352322.

Kde sídlí firma TJ Sokol Běšiny, z.s.?

Sídlo firmy TJ Sokol Běšiny, z.s. je Běšiny 107, 339 01 Běšiny, okres Klatovy, Plzeňský kraj.

Čím se zabývá TJ Sokol Běšiny, z.s.?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je provozování sportovních zařízení (93110).

Kdy vznikla firma TJ Sokol Běšiny, z.s.?

Firma TJ Sokol Běšiny, z.s. vznikla 10. června 1993 a existuje 33 let.

Je firma TJ Sokol Běšiny, z.s. aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 48352322.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.