Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Tomáš Papoušek
Tomáš Papoušek je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Nemošická 980, 530 02 Pardubice (okres Pardubice). IČO firmy je 45512825. Vznikla 5. března 1992, tedy před 34 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 45512825
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Nemošická 980, 530 02 Pardubice
- Stav
- Aktivní
Je firma Tomáš Papoušek spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Tomáš Papoušek
- Sídlo
- Nemošická 980, 530 02 Pardubice
- IČO
- 45512825
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Tomáš Papoušek
- IČO
- 45512825
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Nemošická 980, 530 02 Pardubice
- Část obce
- Zelené Předměstí (Pardubice V)
- Okres
- Pardubice
- Kraj
- Pardubický kraj
- Datum vzniku
- 5. března 1992
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Pardubice: 44 960. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 30 005. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 461) v Pardubickém kraji: 4 735. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Tomáš Papoušek
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Tomáš Papoušek
Jaké je IČO firmy Tomáš Papoušek?
IČO firmy Tomáš Papoušek je 45512825.
Kde sídlí firma Tomáš Papoušek?
Sídlo firmy Tomáš Papoušek je Nemošická 980, 530 02 Pardubice, okres Pardubice, Pardubický kraj.
Čím se zabývá Tomáš Papoušek?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461).
Kolik zaměstnanců má Tomáš Papoušek?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Tomáš Papoušek?
Firma Tomáš Papoušek vznikla 5. března 1992 a existuje 34 let.
Je firma Tomáš Papoušek aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 45512825.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Jan Pendrák
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Barbora Kvočková
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- SIXROUTE s.r.o.
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Renáta Šedivá
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- GAFOR s.r.o.
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- N - REAL, s.r.o.
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Dominik Škrba
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Marek Gruber
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- To Angels, s.r.o. v likvidaci
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Riobras CZ s.r.o.
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Continuum Search Fund, s.r.o.
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Tsetsegmaa Ishlooroi
Pardubice · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení