Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Tomáš Titěra
Tomáš Titěra je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Závodu míru 1898, 356 01 Sokolov (okres Sokolov). IČO firmy je 17119251. Vznikla 6. května 2022, tedy před 4 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: příprava staveniště (43120). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 17119251
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Závodu míru 1898, 356 01 Sokolov
- Stav
- Aktivní
Je firma Tomáš Titěra spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Tomáš Titěra
- Sídlo
- Závodu míru 1898, 356 01 Sokolov
- IČO
- 17119251
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Tomáš Titěra
- IČO
- 17119251
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Závodu míru 1898, 356 01 Sokolov
- Okres
- Sokolov
- Kraj
- Karlovarský kraj
- Datum vzniku
- 6. května 2022
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 43120 Příprava staveniště
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Sokolov: 15 488. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 10 912. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 43120) v Karlovarském kraji: 2 493. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Tomáš Titěra
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Tomáš Titěra
Jaké je IČO firmy Tomáš Titěra?
IČO firmy Tomáš Titěra je 17119251.
Kde sídlí firma Tomáš Titěra?
Sídlo firmy Tomáš Titěra je Závodu míru 1898, 356 01 Sokolov, okres Sokolov, Karlovarský kraj.
Čím se zabývá Tomáš Titěra?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je příprava staveniště (43120).
Kdy vznikla firma Tomáš Titěra?
Firma Tomáš Titěra vznikla 6. května 2022 a existuje 4 roky.
Je firma Tomáš Titěra aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 17119251.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Ludvík Šivák
Sokolov · Příprava staveniště
- Jan Želina
Sokolov · Příprava staveniště
- Karel Karas
Sokolov · Příprava staveniště
- Smart House & Company s.r.o.
Sokolov · Příprava staveniště
- Michal Šebek
Sokolov · Příprava staveniště
- Nick Kunz
Sokolov · Příprava staveniště
- Josef Krbálek
Sokolov · Příprava staveniště
- René Kumaj
Sokolov · Příprava staveniště
- Jaroslav Horák
Sokolov · Příprava staveniště
- Josef Běhounek
Sokolov · Příprava staveniště
- Karel Miler
Sokolov · Příprava staveniště
- Milan Dunka
Sokolov · Příprava staveniště