Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Tomáš Vondráček
Tomáš Vondráček je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Kubelíkova 1494/18, 130 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 74345435. Vznikla 25. ledna 2007, tedy před 19 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: příprava staveniště (43120). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 74345435
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Kubelíkova 1494/18, 130 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Tomáš Vondráček spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Tomáš Vondráček
- Sídlo
- Kubelíkova 1494/18, 130 00 Praha
- IČO
- 74345435
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Tomáš Vondráček
- IČO
- 74345435
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Kubelíkova 1494/18, 130 00 Praha
- Část obce
- Žižkov (Praha 3)
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 25. ledna 2007
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 43120 Příprava staveniště
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 43120) v hlavním městě Praze: 25 650. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Tomáš Vondráček
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 016 Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
- 02100 Lesní hospodářství a jiné činnosti v oblasti lesnictví
- 32 Ostatní zpracovatelský průmysl
- 461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- 7112 Inženýrské činnosti a související technické poradenství
- 73110 Činnosti reklamních agentur
- 74200 Fotografické činnosti
- G Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Tomáš Vondráček
Jaké je IČO firmy Tomáš Vondráček?
IČO firmy Tomáš Vondráček je 74345435.
Kde sídlí firma Tomáš Vondráček?
Sídlo firmy Tomáš Vondráček je Kubelíkova 1494/18, 130 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Tomáš Vondráček?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je příprava staveniště (43120).
Kdy vznikla firma Tomáš Vondráček?
Firma Tomáš Vondráček vznikla 25. ledna 2007 a existuje 19 let.
Je firma Tomáš Vondráček aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 74345435.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Daniel Hodač
Praha · Příprava staveniště
- Michal Šimek
Praha · Příprava staveniště
- Octavian Balan
Praha · Příprava staveniště
- Oleg Khemiy
Praha · Příprava staveniště
- Petr Papež
Praha · Příprava staveniště
- Alla Frantsukh
Praha · Příprava staveniště
- Ivan Hryts
Praha · Příprava staveniště
- Abboskhon Turakhanov
Praha · Příprava staveniště
- Alla Grytsiv
Praha · Příprava staveniště
- Mykola Bilan
Praha · Příprava staveniště
- READI s.r.o.
Praha · Příprava staveniště
- Volodymyr Mutka
Praha · Příprava staveniště