Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Tomáš Zeman

Tomáš Zeman je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Masarykova 1474/86, 400 01 Ústí nad Labem (okres Ústí nad Labem). IČO firmy je 69408262. Vznikla 16. srpna 1999, tedy před 27 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní vzdělávání (855). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
69408262
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Masarykova 1474/86, 400 01 Ústí nad Labem
Stav
Aktivní

Je firma Tomáš Zeman spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Tomáš Zeman
Sídlo
Masarykova 1474/86, 400 01 Ústí nad Labem
IČO
69408262
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Tomáš Zeman
IČO
69408262
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Masarykova 1474/86, 400 01 Ústí nad Labem
Část obce
Ústí nad Labem-centrum
Okres
Ústí nad Labem
Kraj
Ústecký kraj
Datum vzniku
16. srpna 1999
Převažující činnost (CZ-NACE)
855 Ostatní vzdělávání
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Ústí nad Labem: 27 024. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 18 720. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 855) v Ústeckém kraji: 2 548. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.

Čím se zabývá Tomáš Zeman

Převažující činnost · CZ-NACE

855 Ostatní vzdělávání

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

  1. 74901 Poradenství v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
  2. 74902 Poradenství v oblasti požární ochrany

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Tomáš Zeman

Jaké je IČO firmy Tomáš Zeman?

IČO firmy Tomáš Zeman je 69408262.

Kde sídlí firma Tomáš Zeman?

Sídlo firmy Tomáš Zeman je Masarykova 1474/86, 400 01 Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem, Ústecký kraj.

Čím se zabývá Tomáš Zeman?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní vzdělávání (855).

Kolik zaměstnanců má Tomáš Zeman?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Tomáš Zeman?

Firma Tomáš Zeman vznikla 16. srpna 1999 a existuje 27 let.

Je firma Tomáš Zeman aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 69408262.

Další firmy v Ústeckém kraji

Firmy s podobnou činností