Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
UHATRUCK, spol. s r.o.
UHATRUCK, spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Tř. Maršála Malinovského 874, 686 01 Uherské Hradiště (okres Uherské Hradiště). IČO firmy je 28314492. Vznikla 2. prosince 2008, tedy před 17 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti holdingových společností (64200). Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 52 204 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 28314492
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Tř. Maršála Malinovského 874, 686 01 Uherské Hradiště
- Stav
- Aktivní
Je firma UHATRUCK, spol. s r.o. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Krajský soud v Brně, C 60725/KSBR
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- UHATRUCK, spol. s r.o.
- Sídlo
- Tř. Maršála Malinovského 874, 686 01 Uherské Hradiště
- IČO
- 28314492
- Zápis v rejstříku
- C 60725/KSBR vedená u Krajského soudu v Brně
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- UHATRUCK, spol. s r.o.
- IČO
- 28314492
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Tř. Maršála Malinovského 874, 686 01 Uherské Hradiště
- Okres
- Uherské Hradiště
- Kraj
- Zlínský kraj
- Datum vzniku
- 2. prosince 2008
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 64200 Činnosti holdingových společností
- Základní kapitál
- 52 204 000,00 Kč
- Spisová značka
- C 60725/KSBR
- Rejstříkový soud
- Krajský soud v Brně
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Uherské Hradiště: 32 438. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 4 993. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 64200) ve Zlínském kraji: 41. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá UHATRUCK, spol. s r.o.
Převažující činnost · CZ-NACE
Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku
Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 1. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, s obory činnosti: - zprostředkování obchodu a služeb, - velkoobchod a maloobchod, - zasilatelství a zastupování v celním řízení, - reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení, - mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- 47190 Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- 47300 Maloobchod s pohonnými hmotami ve specializovaných prodejnách
- 52290 Ostatní vedlejší činnosti v dopravě
- 73110 Činnosti reklamních agentur
- 74 Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- 855 Ostatní vzdělávání
- 8559 Ostatní vzdělávání j. n.
- G Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Statutární orgán
- Vlastislav Čechjednatel · od 26. dubna 2013
Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- 52 204 000,00 Kč
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Rejstříkový soud: Krajský soud v Brně, spisová značka C 60725/KSBR.
Časté otázky o firmě UHATRUCK, spol. s r.o.
Jaké je IČO firmy UHATRUCK, spol. s r.o.?
IČO firmy UHATRUCK, spol. s r.o. je 28314492.
Kde sídlí firma UHATRUCK, spol. s r.o.?
Sídlo firmy UHATRUCK, spol. s r.o. je Tř. Maršála Malinovského 874, 686 01 Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj.
Čím se zabývá UHATRUCK, spol. s r.o.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti holdingových společností (64200). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 1.
Kdy vznikla firma UHATRUCK, spol. s r.o.?
Firma UHATRUCK, spol. s r.o. vznikla 2. prosince 2008 a existuje 17 let.
Jaký je základní kapitál firmy UHATRUCK, spol. s r.o.?
Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 52 204 000,00 Kč.
Kdo je statutárním orgánem firmy UHATRUCK, spol. s r.o.?
V obchodním rejstříku je zapsáno: Vlastislav Čech (jednatel).
Je firma UHATRUCK, spol. s r.o. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 28314492.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- SYNOT Holding, s.r.o.
Uherské Hradiště · Činnosti holdingových společností
- KM Czech s.r.o.
Uherské Hradiště · Činnosti holdingových společností
- TODAKON a.s.
Uherské Hradiště · Činnosti holdingových společností
- Autogejms TRADE, s.r.o.
Uherské Hradiště · Činnosti holdingových společností
- AUTO GAMES GROUP a.s.
Uherské Hradiště · Činnosti holdingových společností
- Czech Capital Venture, s.r.o.
Uherské Hradiště · Činnosti holdingových společností
- EUROWAY spol. s r.o.
Zlechov · Činnosti holdingových společností
- BONILIN a.s.
Kunovice · Činnosti holdingových společností
- KRILL. B.P., spol. s r.o.
Kunovice · Činnosti holdingových společností
- AILEWAY a.s.
Kunovice · Činnosti holdingových společností
- RAMET holding s.r.o.
Kunovice · Činnosti holdingových společností
- AH-PHARM a.s.
Zlechov · Činnosti holdingových společností