Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
VÁCLAV POKORNÝ
VÁCLAV POKORNÝ je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Milady Horákové 264/38, 500 06 Hradec Králové (okres Hradec Králové). IČO firmy je 13536974. Vznikla 11. prosince 1990, tedy před 35 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. (7490). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 13536974
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
- Sídlo
- Milady Horákové 264/38, 500 06 Hradec Králové
- Stav
- Aktivní
Je firma VÁCLAV POKORNÝ spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- VÁCLAV POKORNÝ
- Sídlo
- Milady Horákové 264/38, 500 06 Hradec Králové
- IČO
- 13536974
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- VÁCLAV POKORNÝ
- IČO
- 13536974
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
- Sídlo
- Milady Horákové 264/38, 500 06 Hradec Králové
- Část obce
- Třebeš
- Okres
- Hradec Králové
- Kraj
- Královéhradecký kraj
- Datum vzniku
- 11. prosince 1990
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 7490 Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Hradec Králové: 43 177. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství: 2 231. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 7490) v Královéhradeckém kraji: 1 421. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá VÁCLAV POKORNÝ
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě VÁCLAV POKORNÝ
Jaké je IČO firmy VÁCLAV POKORNÝ?
IČO firmy VÁCLAV POKORNÝ je 13536974.
Kde sídlí firma VÁCLAV POKORNÝ?
Sídlo firmy VÁCLAV POKORNÝ je Milady Horákové 264/38, 500 06 Hradec Králové, okres Hradec Králové, Královéhradecký kraj.
Čím se zabývá VÁCLAV POKORNÝ?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. (7490).
Kolik zaměstnanců má VÁCLAV POKORNÝ?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma VÁCLAV POKORNÝ?
Firma VÁCLAV POKORNÝ vznikla 11. prosince 1990 a existuje 35 let.
Je firma VÁCLAV POKORNÝ aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 13536974.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- GRIFTON s.r.o.
Hradec Králové · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
- GRETOM s.r.o.
Hradec Králové · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
- Mgr. Radek Valeš
Hradec Králové · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
- G-PAR MJ s.r.o.
Hradec Králové · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
- Jan Špaček
Hradec Králové · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
- zahrada snadno s.r.o.
Hradec Králové · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
- Radovan Haluza
Hradec Králové · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
- Ing. Jiří Vogel
Hradec Králové · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
- Věra Škaloudová
Hradec Králové · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
- Mgr. Ondřej Štulc
Hradec Králové · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
- PAVEL NAVRÁTIL
Hradec Králové · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
- PM Kubíček s.r.o.
Hradec Králové · Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.