Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Václav Zdvihal
Václav Zdvihal je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Dělnická 427, 273 04 Kačice (okres Kladno). IČO firmy je 40026680. Vznikla 14. května 1991, tedy před 35 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: kompletační a dokončovací práce (433). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 40026680
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Dělnická 427, 273 04 Kačice
- Stav
- Aktivní
Je firma Václav Zdvihal spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Václav Zdvihal
- Sídlo
- Dělnická 427, 273 04 Kačice
- IČO
- 40026680
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Václav Zdvihal
- IČO
- 40026680
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Dělnická 427, 273 04 Kačice
- Okres
- Kladno
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 14. května 1991
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 433 Kompletační a dokončovací práce
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Kladno: 37 819. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 27 056. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 433) ve Středočeském kraji: 4 713. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Václav Zdvihal
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Václav Zdvihal
Jaké je IČO firmy Václav Zdvihal?
IČO firmy Václav Zdvihal je 40026680.
Kde sídlí firma Václav Zdvihal?
Sídlo firmy Václav Zdvihal je Dělnická 427, 273 04 Kačice, okres Kladno, Středočeský kraj.
Čím se zabývá Václav Zdvihal?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je kompletační a dokončovací práce (433).
Kolik zaměstnanců má Václav Zdvihal?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Václav Zdvihal?
Firma Václav Zdvihal vznikla 14. května 1991 a existuje 35 let.
Je firma Václav Zdvihal aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 40026680.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Bc. Matěj Kos
Kačice · Kompletační a dokončovací práce
- Dušan Čížek
Kačice · Kompletační a dokončovací práce
- Vlastimil Kloboučník
Kačice · Kompletační a dokončovací práce
- Zdeněk Minařík
Kačice · Kompletační a dokončovací práce
- Martin Bouška
Slaný · Kompletační a dokončovací práce
- Jiří Mašek
Slaný · Kompletační a dokončovací práce
- Jiří Jasenovec
Vinařice · Kompletační a dokončovací práce
- Jozef Rusnák
Makotřasy · Kompletační a dokončovací práce
- Milan Jasinčuk
Pchery · Kompletační a dokončovací práce
- Otakar Šemelík
Kladno · Kompletační a dokončovací práce
- Martin Kouklík
Stochov · Kompletační a dokončovací práce
- Martin Sedláček
Dřetovice · Kompletační a dokončovací práce