Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Valentina Georgieva Toteva

Valentina Georgieva Toteva je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Dvořákova 2226/25, 350 02 Cheb (okres Cheb). IČO firmy je 11833165. Vznikla 9. září 2021, tedy před 5 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: maloobchod s použitým zbožím v prodejnách (47790). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
11833165
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Dvořákova 2226/25, 350 02 Cheb
Stav
Aktivní

Je firma Valentina Georgieva Toteva spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Valentina Georgieva Toteva
Sídlo
Dvořákova 2226/25, 350 02 Cheb
IČO
11833165
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Valentina Georgieva Toteva
IČO
11833165
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Dvořákova 2226/25, 350 02 Cheb
Okres
Cheb
Kraj
Karlovarský kraj
Datum vzniku
9. září 2021
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Cheb: 21 455. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 14 262. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 47790) v Karlovarském kraji: 471. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Valentina Georgieva Toteva

Převažující činnost · CZ-NACE

47790 Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Valentina Georgieva Toteva

Jaké je IČO firmy Valentina Georgieva Toteva?

IČO firmy Valentina Georgieva Toteva je 11833165.

Kde sídlí firma Valentina Georgieva Toteva?

Sídlo firmy Valentina Georgieva Toteva je Dvořákova 2226/25, 350 02 Cheb, okres Cheb, Karlovarský kraj.

Čím se zabývá Valentina Georgieva Toteva?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je maloobchod s použitým zbožím v prodejnách (47790).

Kolik zaměstnanců má Valentina Georgieva Toteva?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Valentina Georgieva Toteva?

Firma Valentina Georgieva Toteva vznikla 9. září 2021 a existuje 5 let.

Je firma Valentina Georgieva Toteva aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 11833165.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.