Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Vasyl Rosokha
Vasyl Rosokha je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Pastýřská 1241/3, 350 02 Cheb (okres Cheb). IČO firmy je 21506922. Vznikla 24. dubna 2024, tedy před 2 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: příprava staveniště (43120). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 21506922
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Pastýřská 1241/3, 350 02 Cheb
- Stav
- Aktivní
Je firma Vasyl Rosokha spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Vasyl Rosokha
- Sídlo
- Pastýřská 1241/3, 350 02 Cheb
- IČO
- 21506922
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Vasyl Rosokha
- IČO
- 21506922
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Pastýřská 1241/3, 350 02 Cheb
- Okres
- Cheb
- Kraj
- Karlovarský kraj
- Datum vzniku
- 24. dubna 2024
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 43120 Příprava staveniště
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Cheb: 21 455. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 14 262. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 43120) v Karlovarském kraji: 2 493. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Vasyl Rosokha
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Vasyl Rosokha
Jaké je IČO firmy Vasyl Rosokha?
IČO firmy Vasyl Rosokha je 21506922.
Kde sídlí firma Vasyl Rosokha?
Sídlo firmy Vasyl Rosokha je Pastýřská 1241/3, 350 02 Cheb, okres Cheb, Karlovarský kraj.
Čím se zabývá Vasyl Rosokha?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je příprava staveniště (43120).
Kolik zaměstnanců má Vasyl Rosokha?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Vasyl Rosokha?
Firma Vasyl Rosokha vznikla 24. dubna 2024 a existuje 2 roky.
Je firma Vasyl Rosokha aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 21506922.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Miloš Bílý
Cheb · Příprava staveniště
- Vasyl Olin
Cheb · Příprava staveniště
- Tomáš Vrbka
Cheb · Příprava staveniště
- Vasyl Madiar
Cheb · Příprava staveniště
- KOMCAT s.r.o.
Cheb · Příprava staveniště
- Veronika Kopuncová Maciarzová
Cheb · Příprava staveniště
- Martin Virag
Cheb · Příprava staveniště
- Arnošt Polakovič
Cheb · Příprava staveniště
- Pavel Patera
Cheb · Příprava staveniště
- Robert Abrhám
Cheb · Příprava staveniště
- Vasyl Rosokha
Cheb · Příprava staveniště
- Dmytro Fitsai
Cheb · Příprava staveniště