Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Věra Petrželková

Věra Petrželková je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Běšiny 49, 339 01 Běšiny (okres Klatovy). IČO firmy je 76401235. Vznikla 1. listopadu 2009, tedy před 16 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: poskytování ostatních osobních služeb j. n. (96090). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
76401235
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Běšiny 49, 339 01 Běšiny
Stav
Aktivní

Je firma Věra Petrželková spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Věra Petrželková
Sídlo
Běšiny 49, 339 01 Běšiny
IČO
76401235
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Věra Petrželková
IČO
76401235
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Běšiny 49, 339 01 Běšiny
Okres
Klatovy
Kraj
Plzeňský kraj
Datum vzniku
1. listopadu 2009
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Klatovy: 19 506. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 12 627. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 96090) v Plzeňském kraji: 943. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Věra Petrželková

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Věra Petrželková

Jaké je IČO firmy Věra Petrželková?

IČO firmy Věra Petrželková je 76401235.

Kde sídlí firma Věra Petrželková?

Sídlo firmy Věra Petrželková je Běšiny 49, 339 01 Běšiny, okres Klatovy, Plzeňský kraj.

Čím se zabývá Věra Petrželková?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je poskytování ostatních osobních služeb j. n. (96090).

Kolik zaměstnanců má Věra Petrželková?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Věra Petrželková?

Firma Věra Petrželková vznikla 1. listopadu 2009 a existuje 16 let.

Je firma Věra Petrželková aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 76401235.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.