Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Veronika Londáková
Veronika Londáková je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Na Pastvisku 1468/10, 747 05 Opava (okres Opava). IČO firmy je 04469950. Vznikla 8. října 2015, tedy před 11 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní vzdělávání (855). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 04469950
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Na Pastvisku 1468/10, 747 05 Opava
- Stav
- Aktivní
Je firma Veronika Londáková spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Veronika Londáková
- Sídlo
- Na Pastvisku 1468/10, 747 05 Opava
- IČO
- 04469950
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Veronika Londáková
- IČO
- 04469950
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Na Pastvisku 1468/10, 747 05 Opava
- Část obce
- Kateřinky
- Okres
- Opava
- Kraj
- Moravskoslezský kraj
- Datum vzniku
- 8. října 2015
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 855 Ostatní vzdělávání
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Opava: 36 058. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 25 264. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 855) v Moravskoslezském kraji: 4 179. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Veronika Londáková
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Veronika Londáková
Jaké je IČO firmy Veronika Londáková?
IČO firmy Veronika Londáková je 04469950.
Kde sídlí firma Veronika Londáková?
Sídlo firmy Veronika Londáková je Na Pastvisku 1468/10, 747 05 Opava, okres Opava, Moravskoslezský kraj.
Čím se zabývá Veronika Londáková?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní vzdělávání (855).
Kolik zaměstnanců má Veronika Londáková?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Veronika Londáková?
Firma Veronika Londáková vznikla 8. října 2015 a existuje 11 let.
Je firma Veronika Londáková aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 04469950.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Světlana Horutová
Opava · Ostatní vzdělávání
- Karel Tesarczyk
Opava · Ostatní vzdělávání
- AKTiViTKY OPAVA s.r.o.
Opava · Ostatní vzdělávání
- Věra Kubicová
Opava · Ostatní vzdělávání
- JT OPAVA s.r.o.
Opava · Ostatní vzdělávání
- Mgr. Milena Rosová
Opava · Ostatní vzdělávání
- Mgr. Věra Kořistková
Opava · Ostatní vzdělávání
- Václav Šmach
Opava · Ostatní vzdělávání
- Michal Slezák
Opava · Ostatní vzdělávání
- Michaela Szabó
Opava · Ostatní vzdělávání
- Mgr. Kristýna Nosová, Dis.
Opava · Ostatní vzdělávání
- PaedDr. Věra Verbíková
Opava · Ostatní vzdělávání