Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Viktor Vejražka
Viktor Vejražka je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Horská 303, 436 03 Litvínov (okres Most). IČO firmy je 60239964. Vznikla 24. srpna 1994, tedy před 32 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 60239964
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Horská 303, 436 03 Litvínov
- Stav
- Aktivní
Je firma Viktor Vejražka spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Viktor Vejražka
- Sídlo
- Horská 303, 436 03 Litvínov
- IČO
- 60239964
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Viktor Vejražka
- IČO
- 60239964
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Horská 303, 436 03 Litvínov
- Část obce
- Chudeřín
- Okres
- Most
- Kraj
- Ústecký kraj
- Datum vzniku
- 24. srpna 1994
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Most: 22 237. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 15 365. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 461) v Ústeckém kraji: 6 623. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.
Čím se zabývá Viktor Vejražka
Převažující činnost · CZ-NACE
461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 90020 Podpůrné činnosti pro scénická umění
- 93190 Ostatní sportovní činnosti
- G Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Viktor Vejražka
Jaké je IČO firmy Viktor Vejražka?
IČO firmy Viktor Vejražka je 60239964.
Kde sídlí firma Viktor Vejražka?
Sídlo firmy Viktor Vejražka je Horská 303, 436 03 Litvínov, okres Most, Ústecký kraj.
Čím se zabývá Viktor Vejražka?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461).
Kdy vznikla firma Viktor Vejražka?
Firma Viktor Vejražka vznikla 24. srpna 1994 a existuje 32 let.
Je firma Viktor Vejražka aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 60239964.
Další firmy v Ústeckém kraji
- €UROCLEARINGBANK s.r.o.Ústí nad Labem
- 007 Web agency, v.o.s. v likvidaciBlatno
- 100MICI UL, z.s.Ústí nad Labem
- 100 úsměvů, z. s.Ústí nad Labem
- 1094 services s.r.o.Žatec
- 10 AUTO, s.r.o. v likvidaciPeruc
- 10gler s.r.o.Kadaň
- 116.Panzer model club WikingDobroměřice
Firmy s podobnou činností
- €UROCLEARINGBANK s.r.o.Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- 000 s.r.o.Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- 001AKU s.r.o.Velkoobchod, kromě motorových vozidel
- 002AKU s.r.o.Velkoobchod, kromě motorových vozidel
- 003AKU s.r.o.Velkoobchod, kromě motorových vozidel
- 004AKU s.r.o.Velkoobchod, kromě motorových vozidel
- 005AKU s.r.o.Velkoobchod, kromě motorových vozidel
- 02VAM s.r.o.Velkoobchod, kromě motorových vozidel