Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Vít Pavka
Vít Pavka je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Blatnice pod Svatým Antonínkem 868, 696 71 Blatnice pod Svatým Antonínkem (okres Hodonín). IČO firmy je 19490071. Vznikla 28. června 2023, tedy před 3 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: skladování a vedlejší činnosti v dopravě (52). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 19490071
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Blatnice pod Svatým Antonínkem 868, 696 71 Blatnice pod Svatým Antonínkem
- Stav
- Aktivní
Je firma Vít Pavka spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Vít Pavka
- Sídlo
- Blatnice pod Svatým Antonínkem 868, 696 71 Blatnice pod Svatým Antonínkem
- IČO
- 19490071
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Vít Pavka
- IČO
- 19490071
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Blatnice pod Svatým Antonínkem 868, 696 71 Blatnice pod Svatým Antonínkem
- Okres
- Hodonín
- Kraj
- Jihomoravský kraj
- Datum vzniku
- 28. června 2023
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 52 Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Hodonín: 33 394. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 22 434. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 52) v Jihomoravském kraji: 970. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Vít Pavka
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Vít Pavka
Jaké je IČO firmy Vít Pavka?
IČO firmy Vít Pavka je 19490071.
Kde sídlí firma Vít Pavka?
Sídlo firmy Vít Pavka je Blatnice pod Svatým Antonínkem 868, 696 71 Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, Jihomoravský kraj.
Čím se zabývá Vít Pavka?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je skladování a vedlejší činnosti v dopravě (52).
Kolik zaměstnanců má Vít Pavka?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Vít Pavka?
Firma Vít Pavka vznikla 28. června 2023 a existuje 3 roky.
Je firma Vít Pavka aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 19490071.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Dagmar Žajdlíková
Blatnice pod Svatým Antonínkem · Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
- Kateřina Míšková
Blatnice pod Svatým Antonínkem · Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
- Petr Keňo
Svatobořice-Mistřín · Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
- Hana Supová
Louka · Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
- Tomáš Charvát
Moravský Písek · Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
- Ludvík Trávníček
Hodonín · Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
- Eva Holešinská
Šardice · Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
- Zdeňka Zavadilová
Veselí nad Moravou · Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
- Radoslav Holiš
Věteřov · Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
- Petr Blažek
Hodonín · Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
- Miroslav Tychtl
Kyjov · Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
- Vojtěch Kubiš
Hodonín · Skladování a vedlejší činnosti v dopravě