Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Vladimír Schovanec

Vladimír Schovanec je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem V Jordáně 281, 277 45 Úžice (okres Mělník). IČO firmy je 70577684. Vznikla 27. září 2000, tedy před 26 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výstavba bytových a nebytových budov (4120). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
70577684
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
V Jordáně 281, 277 45 Úžice
Stav
Aktivní

Je firma Vladimír Schovanec spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Vladimír Schovanec
Sídlo
V Jordáně 281, 277 45 Úžice
IČO
70577684
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Vladimír Schovanec
IČO
70577684
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
V Jordáně 281, 277 45 Úžice
Okres
Mělník
Kraj
Středočeský kraj
Datum vzniku
27. září 2000
Převažující činnost (CZ-NACE)
4120 Výstavba bytových a nebytových budov
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Mělník: 26 610. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 19 836. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 4120) ve Středočeském kraji: 7 867. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Vladimír Schovanec

Převažující činnost · CZ-NACE

4120 Výstavba bytových a nebytových budov

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Vladimír Schovanec

Jaké je IČO firmy Vladimír Schovanec?

IČO firmy Vladimír Schovanec je 70577684.

Kde sídlí firma Vladimír Schovanec?

Sídlo firmy Vladimír Schovanec je V Jordáně 281, 277 45 Úžice, okres Mělník, Středočeský kraj.

Čím se zabývá Vladimír Schovanec?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výstavba bytových a nebytových budov (4120).

Kolik zaměstnanců má Vladimír Schovanec?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Vladimír Schovanec?

Firma Vladimír Schovanec vznikla 27. září 2000 a existuje 26 let.

Je firma Vladimír Schovanec aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 70577684.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.