Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Vlastimil Zezula
Vlastimil Zezula je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Lhotka 15, 594 01 Ruda (okres Žďár nad Sázavou). IČO firmy je 48890804. Vznikla 2. března 1994, tedy před 32 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba elektřiny (35110). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 48890804
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
- Sídlo
- Lhotka 15, 594 01 Ruda
- Stav
- Aktivní
Je firma Vlastimil Zezula spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Vlastimil Zezula
- Sídlo
- Lhotka 15, 594 01 Ruda
- IČO
- 48890804
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Vlastimil Zezula
- IČO
- 48890804
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
- Sídlo
- Lhotka 15, 594 01 Ruda
- Část obce
- Lhotka
- Okres
- Žďár nad Sázavou
- Kraj
- Kraj Vysočina
- Datum vzniku
- 2. března 1994
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 35110 Výroba elektřiny
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Žďár nad Sázavou: 25 027. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství: 1 228. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 35110) v kraji Vysočina: 1 137. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Vlastimil Zezula
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Vlastimil Zezula
Jaké je IČO firmy Vlastimil Zezula?
IČO firmy Vlastimil Zezula je 48890804.
Kde sídlí firma Vlastimil Zezula?
Sídlo firmy Vlastimil Zezula je Lhotka 15, 594 01 Ruda, okres Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina.
Čím se zabývá Vlastimil Zezula?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba elektřiny (35110).
Kolik zaměstnanců má Vlastimil Zezula?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Vlastimil Zezula?
Firma Vlastimil Zezula vznikla 2. března 1994 a existuje 32 let.
Je firma Vlastimil Zezula aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 48890804.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Stanislav Petrucha
Ruda · Výroba elektřiny
- Lenka Zezulová
Ruda · Výroba elektřiny
- Miroslav Horký
Ruda · Výroba elektřiny
- Radek Ambrož
Vír · Výroba elektřiny
- Michal Krejčí
Žďár nad Sázavou · Výroba elektřiny
- Miroslav Peřina
Sirákov · Výroba elektřiny
- Bohumír Doležal
Pavlov · Výroba elektřiny
- Karel Kalina
Bystřice nad Pernštejnem · Výroba elektřiny
- Petr Olišar
Nové Veselí · Výroba elektřiny
- Libor Konvalinka
Věcov · Výroba elektřiny
- Marie Křižanová
Křižanov · Výroba elektřiny
- Jiří Caha
Dalečín · Výroba elektřiny