Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Vojtěch Zoula

Vojtěch Zoula je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem U Potoka 52, 250 69 Vodochody (okres Praha-východ). IČO firmy je 24863785. Vznikla 25. února 2026. Převažující činnost podle CZ-NACE: pokrývačské práce (43910). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
24863785
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
U Potoka 52, 250 69 Vodochody
Stav
Aktivní

Je firma Vojtěch Zoula spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Vojtěch Zoula
Sídlo
U Potoka 52, 250 69 Vodochody
IČO
24863785
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Vojtěch Zoula
IČO
24863785
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
U Potoka 52, 250 69 Vodochody
Část obce
Hoštice
Okres
Praha-východ
Kraj
Středočeský kraj
Datum vzniku
25. února 2026
Převažující činnost (CZ-NACE)
43910 Pokrývačské práce
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha-východ: 60 705. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 44 491. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 43910) ve Středočeském kraji: 2 048. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Vojtěch Zoula

Převažující činnost · CZ-NACE

43910 Pokrývačské práce

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Vojtěch Zoula

Jaké je IČO firmy Vojtěch Zoula?

IČO firmy Vojtěch Zoula je 24863785.

Kde sídlí firma Vojtěch Zoula?

Sídlo firmy Vojtěch Zoula je U Potoka 52, 250 69 Vodochody, okres Praha-východ, Středočeský kraj.

Čím se zabývá Vojtěch Zoula?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pokrývačské práce (43910).

Kdy vznikla firma Vojtěch Zoula?

Firma Vojtěch Zoula vznikla 25. února 2026.

Je firma Vojtěch Zoula aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 24863785.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.