Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Willex CZ s.r.o.

Willex CZ s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Jaurisova 515/4, 140 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 03503194. Vznikla 21. října 2014, tedy před 12 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku (16). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců. Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 10 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
03503194
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Jaurisova 515/4, 140 00 Praha
Stav
Aktivní

Je firma Willex CZ s.r.o. spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

    Městský soud v Praze, C 231803/MSPH

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Willex CZ s.r.o.
Sídlo
Jaurisova 515/4, 140 00 Praha
IČO
03503194
Zápis v rejstříku
C 231803/MSPH vedená u Městského soudu v Praze
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Willex CZ s.r.o.
IČO
03503194
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Jaurisova 515/4, 140 00 Praha
Část obce
Michle (Praha 4)
Okres
Praha
Kraj
Hlavní město Praha
Datum vzniku
21. října 2014
Počet zaměstnanců (kategorie)
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
10 000,00 Kč
Spisová značka
C 231803/MSPH
Rejstříkový soud
Městský soud v Praze
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 258 476. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 16) v hlavním městě Praze: 2 644. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Willex CZ s.r.o.

Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku

Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 2. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.

  1. Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
  2. Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Statutární orgán

  • Jana Kratochvílovájednatel · od 21. října 2014

Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.

Finanční údaje

Základní kapitál
10 000,00 Kč
Kategorie počtu zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Záznam firmy a Sbírka listin na justice.cz ↗

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Rejstříkový soud: Městský soud v Praze, spisová značka C 231803/MSPH.

Časté otázky o firmě Willex CZ s.r.o.

Jaké je IČO firmy Willex CZ s.r.o.?

IČO firmy Willex CZ s.r.o. je 03503194.

Kde sídlí firma Willex CZ s.r.o.?

Sídlo firmy Willex CZ s.r.o. je Jaurisova 515/4, 140 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.

Čím se zabývá Willex CZ s.r.o.?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku (16). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 2.

Kolik zaměstnanců má Willex CZ s.r.o.?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 1 - 5 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Willex CZ s.r.o.?

Firma Willex CZ s.r.o. vznikla 21. října 2014 a existuje 12 let.

Jaký je základní kapitál firmy Willex CZ s.r.o.?

Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 10 000,00 Kč.

Kdo je statutárním orgánem firmy Willex CZ s.r.o.?

V obchodním rejstříku je zapsáno: Jana Kratochvílová (jednatel).

Je firma Willex CZ s.r.o. aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 03503194.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • SET ME 3D s.r.o.

    Praha · Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku

  • Jakub Malý

    Praha · Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku

  • Nikolaj Kudrjašov

    Praha · Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku

  • DUNDA Group s.r.o.

    Praha · Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku

  • Ruslan Shebestyan

    Praha · Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku

  • Sergiy Surmin

    Praha · Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku

  • Jiří Hušek

    Praha · Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku

  • Amvix group s.r.o.

    Praha · Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku

  • Rezidence Braník a.s.

    Praha · Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku

  • Michael Baroň

    Praha · Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku

  • AVS INDUSTRIAL GROUP s.r.o.

    Praha · Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku

  • JM Bau&Servis s.r.o.

    Praha · Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku