Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Wiwik Ani Susanti
Wiwik Ani Susanti je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Berkova 1462/80, 612 00 Brno (okres Brno-město). IČO firmy je 23708387. Vznikla 10. září 2025, tedy před 1 rokem. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti pro osobní a fyzickou pohodu (96040). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 23708387
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Berkova 1462/80, 612 00 Brno
- Stav
- Aktivní
Je firma Wiwik Ani Susanti spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Wiwik Ani Susanti
- Sídlo
- Berkova 1462/80, 612 00 Brno
- IČO
- 23708387
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Wiwik Ani Susanti
- IČO
- 23708387
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Berkova 1462/80, 612 00 Brno
- Část obce
- Královo Pole
- Okres
- Brno-město
- Kraj
- Jihomoravský kraj
- Datum vzniku
- 10. září 2025
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 96040 Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Brno-město: 152 782. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 78 863. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 96040) v Jihomoravském kraji: 3 539. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Wiwik Ani Susanti
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Wiwik Ani Susanti
Jaké je IČO firmy Wiwik Ani Susanti?
IČO firmy Wiwik Ani Susanti je 23708387.
Kde sídlí firma Wiwik Ani Susanti?
Sídlo firmy Wiwik Ani Susanti je Berkova 1462/80, 612 00 Brno, okres Brno-město, Jihomoravský kraj.
Čím se zabývá Wiwik Ani Susanti?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti pro osobní a fyzickou pohodu (96040).
Kolik zaměstnanců má Wiwik Ani Susanti?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Wiwik Ani Susanti?
Firma Wiwik Ani Susanti vznikla 10. září 2025 a existuje 1 rok.
Je firma Wiwik Ani Susanti aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 23708387.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Jana Musilová
Brno · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Jan Bedáň
Brno · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- FLOW Rehab Care s.r.o.
Brno · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Jana Pavlovič
Brno · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Bc. Monika Kadlecová
Brno · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Mgr. Linda Beniačová
Brno · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Jan Malý
Brno · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- WUNJO GROUP s.r.o.
Brno · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Edita Stuchlíková
Brno · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Ondřej Kalendovský
Brno · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Mgr. Vendula Čajková
Brno · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Michal Kovář
Brno · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu