Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Yuriy Kindrat

Yuriy Kindrat je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Ovocná 185/12, 460 06 Liberec (okres Liberec). IČO firmy je 71861882. Vznikla 10. dubna 2006, tedy před 20 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: malířské a natěračské práce (43342). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
71861882
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Ovocná 185/12, 460 06 Liberec
Stav
Aktivní

Je firma Yuriy Kindrat spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Yuriy Kindrat
Sídlo
Ovocná 185/12, 460 06 Liberec
IČO
71861882
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Yuriy Kindrat
IČO
71861882
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Ovocná 185/12, 460 06 Liberec
Část obce
Liberec VI-Rochlice
Okres
Liberec
Kraj
Liberecký kraj
Datum vzniku
10. dubna 2006
Převažující činnost (CZ-NACE)
43342 Malířské a natěračské práce
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Liberec: 45 464. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 30 288. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 43342) v Libereckém kraji: 498. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Yuriy Kindrat

Převažující činnost · CZ-NACE

43342 Malířské a natěračské práce

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Yuriy Kindrat

Jaké je IČO firmy Yuriy Kindrat?

IČO firmy Yuriy Kindrat je 71861882.

Kde sídlí firma Yuriy Kindrat?

Sídlo firmy Yuriy Kindrat je Ovocná 185/12, 460 06 Liberec, okres Liberec, Liberecký kraj.

Čím se zabývá Yuriy Kindrat?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je malířské a natěračské práce (43342).

Kdy vznikla firma Yuriy Kindrat?

Firma Yuriy Kindrat vznikla 10. dubna 2006 a existuje 20 let.

Je firma Yuriy Kindrat aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 71861882.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.