Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Yveta Zahurancová
Yveta Zahurancová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Francouzská 1091/46, 708 00 Ostrava (okres Ostrava-město). IČO firmy je 22553533. Vznikla 24. ledna 2025, tedy před 1 rokem. Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 22553533
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Francouzská 1091/46, 708 00 Ostrava
- Stav
- Aktivní
Je firma Yveta Zahurancová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Yveta Zahurancová
- Sídlo
- Francouzská 1091/46, 708 00 Ostrava
- IČO
- 22553533
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Yveta Zahurancová
- IČO
- 22553533
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Francouzská 1091/46, 708 00 Ostrava
- Část obce
- Poruba
- Okres
- Ostrava-město
- Kraj
- Moravskoslezský kraj
- Datum vzniku
- 24. ledna 2025
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Ostrava-město: 83 575. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 48 772. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Yveta Zahurancová
Převažující činnost není v otevřených datech registru uvedena.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Yveta Zahurancová
Jaké je IČO firmy Yveta Zahurancová?
IČO firmy Yveta Zahurancová je 22553533.
Kde sídlí firma Yveta Zahurancová?
Sídlo firmy Yveta Zahurancová je Francouzská 1091/46, 708 00 Ostrava, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj.
Kolik zaměstnanců má Yveta Zahurancová?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Yveta Zahurancová?
Firma Yveta Zahurancová vznikla 24. ledna 2025 a existuje 1 rok.
Je firma Yveta Zahurancová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 22553533.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Lenka Malota
Ostrava · Činnost neuvedena
- AGROENVI, spol. s r.o.
Ostrava · Činnost neuvedena
- STEEL4U s.r.o.
Ostrava · Činnost neuvedena
- Tomáš Adámek
Ostrava · Činnost neuvedena
- Jakub Nykl
Ostrava · Činnost neuvedena
- Veronika Laryszová
Ostrava · Činnost neuvedena
- Dominika Zahrajová
Ostrava · Činnost neuvedena
- Jitka Štveráková
Ostrava · Činnost neuvedena
- Jan Plachý
Ostrava · Činnost neuvedena
- Marek Vorlíček
Ostrava · Činnost neuvedena
- TAX professional s.r.o.
Ostrava · Činnost neuvedena
- Ing. Kateřina Nowáková
Ostrava · Činnost neuvedena