Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Základní organizace Gymnázium Příbram
Základní organizace Gymnázium Příbram je odborová organizace se sídlem Legionářů 402, 261 01 Příbram (okres Příbram). IČO firmy je 04346921. Vznikla 13. srpna 2015, tedy před 11 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti odborových svazů (94200). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 04346921
- Právní forma
- Odborová organizace
- Sídlo
- Legionářů 402, 261 01 Příbram
- Stav
- Aktivní
Je firma Základní organizace Gymnázium Příbram spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Základní organizace Gymnázium Příbram
- Sídlo
- Legionářů 402, 261 01 Příbram
- IČO
- 04346921
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Základní organizace Gymnázium Příbram
- IČO
- 04346921
- Právní forma
- Odborová organizace
- Sídlo
- Legionářů 402, 261 01 Příbram
- Část obce
- Příbram VII
- Okres
- Příbram
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 13. srpna 2015
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 94200 Činnosti odborových svazů
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Příbram: 29 598. Z toho s právní formou odborová organizace: 76. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 94200) ve Středočeském kraji: 608. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Základní organizace Gymnázium Příbram
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Základní organizace Gymnázium Příbram
Jaké je IČO firmy Základní organizace Gymnázium Příbram?
IČO firmy Základní organizace Gymnázium Příbram je 04346921.
Kde sídlí firma Základní organizace Gymnázium Příbram?
Sídlo firmy Základní organizace Gymnázium Příbram je Legionářů 402, 261 01 Příbram, okres Příbram, Středočeský kraj.
Čím se zabývá Základní organizace Gymnázium Příbram?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti odborových svazů (94200).
Kdy vznikla firma Základní organizace Gymnázium Příbram?
Firma Základní organizace Gymnázium Příbram vznikla 13. srpna 2015 a existuje 11 let.
Je firma Základní organizace Gymnázium Příbram aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 04346921.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Základní organizace Odborového svazu ECHO, Středočeská energetická a.s. Příbram
Příbram · Činnosti odborových svazů
- Místní organizace Odborového sdružení ČMS Příbram, pobočný spolek
Příbram · Činnosti odborových svazů
- Odborová organizace ZAT a.s. Příbram
Příbram · Činnosti odborových svazů
- Základní organizace OS KOVO DISA Příbram
Příbram · Činnosti odborových svazů
- Základní organizace OS ZPTNS, Mariánská 355, Příbram
Příbram · Činnosti odborových svazů
- Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR, Oblastní nemocnice Příbram
Příbram · Činnosti odborových svazů
- MÍSTNÍ ODBOROVÁ ORGANIZACE OSPO OKRESU PŘÍBRAM
Příbram · Činnosti odborových svazů
- Profesní odborová organizace sester
Příbram · Činnosti odborových svazů
- Základní odborová organizace Stella ateliers
Příbram · Činnosti odborových svazů
- Základní organizace při 1.SčV, a.s., Novohospodská 93, Příbram IX, 26180
Příbram · Činnosti odborových svazů
- ZÁKLADNÍ ORGANIZACE FOS PHGN - PODNIKOVÉ VÝPOČET NÍ STŘEDISKO
Příbram · Činnosti odborových svazů
- Základní organizace Odborového svazu dopravy MHD Příbram
Příbram · Činnosti odborových svazů