Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Základní organizace Střední škola techniky a služeb,Karviná
Základní organizace Střední škola techniky a služeb,Karviná je odborová organizace se sídlem tř. Osvobození 1111/60, 735 06 Karviná (okres Karviná). IČO firmy je 04416171. Vznikla 21. září 2015, tedy před 11 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti odborových svazů (94200). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 04416171
- Právní forma
- Odborová organizace
- Sídlo
- tř. Osvobození 1111/60, 735 06 Karviná
- Stav
- Aktivní
Je firma Základní organizace Střední škola techniky a služeb,Karviná spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Základní organizace Střední škola techniky a služeb,Karviná
- Sídlo
- tř. Osvobození 1111/60, 735 06 Karviná
- IČO
- 04416171
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Základní organizace Střední škola techniky a služeb,Karviná
- IČO
- 04416171
- Právní forma
- Odborová organizace
- Sídlo
- tř. Osvobození 1111/60, 735 06 Karviná
- Část obce
- Nové Město
- Okres
- Karviná
- Kraj
- Moravskoslezský kraj
- Datum vzniku
- 21. září 2015
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 94200 Činnosti odborových svazů
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Karviná: 40 428. Z toho s právní formou odborová organizace: 170. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 94200) v Moravskoslezském kraji: 870. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Základní organizace Střední škola techniky a služeb,Karviná
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Základní organizace Střední škola techniky a služeb,Karviná
Jaké je IČO firmy Základní organizace Střední škola techniky a služeb,Karviná?
IČO firmy Základní organizace Střední škola techniky a služeb,Karviná je 04416171.
Kde sídlí firma Základní organizace Střední škola techniky a služeb,Karviná?
Sídlo firmy Základní organizace Střední škola techniky a služeb,Karviná je tř. Osvobození 1111/60, 735 06 Karviná, okres Karviná, Moravskoslezský kraj.
Čím se zabývá Základní organizace Střední škola techniky a služeb,Karviná?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti odborových svazů (94200).
Kdy vznikla firma Základní organizace Střední škola techniky a služeb,Karviná?
Firma Základní organizace Střední škola techniky a služeb,Karviná vznikla 21. září 2015 a existuje 11 let.
Je firma Základní organizace Střední škola techniky a služeb,Karviná aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 04416171.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Základní organizace OSPO DROGERIE
Karviná · Činnosti odborových svazů
- ZO OSPO PRIOR ČR
Karviná · Činnosti odborových svazů
- Odborová organizace Odborového svazu státních orgánů a organizací Magistrát města Karviná
Karviná · Činnosti odborových svazů
- Základní organizace Středisko volného času Juventus
Karviná · Činnosti odborových svazů
- Odborová organizace Nové Pole
Karviná · Činnosti odborových svazů
- ZO důchodců a krojovaných horníků Dolu Čs.armáda při OS PHGN
Karviná · Činnosti odborových svazů
- Sdružení pravicových odborů
Karviná · Činnosti odborových svazů
- Regionální rada odborů Moravskoslezského kraje
Karviná · Činnosti odborových svazů
- ZO OS PHGN úpraven Dolu Čs.armáda Karviná-Doly
Karviná · Činnosti odborových svazů
- Základní organizace svazu zdravotnictví a sociální péče České republiky, Nový Domov
Karviná · Činnosti odborových svazů
- Základní organizace ZŠ Cihelní, Karviná-Nové Město
Karviná · Činnosti odborových svazů
- ZO OS UNIOS Stavební bytové družstvo DRUBYD
Karviná · Činnosti odborových svazů