Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Zbyněk Provazník

Zbyněk Provazník je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Havlíčkova 2583, 269 01 Rakovník (okres Rakovník). IČO firmy je 06728812. Vznikla 3. ledna 2018, tedy před 8 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: silniční nákladní doprava (49410). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
06728812
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Havlíčkova 2583, 269 01 Rakovník
Stav
Aktivní

Je firma Zbyněk Provazník spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Zbyněk Provazník
Sídlo
Havlíčkova 2583, 269 01 Rakovník
IČO
06728812
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Zbyněk Provazník
IČO
06728812
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Havlíčkova 2583, 269 01 Rakovník
Část obce
Rakovník II
Okres
Rakovník
Kraj
Středočeský kraj
Datum vzniku
3. ledna 2018
Převažující činnost (CZ-NACE)
49410 Silniční nákladní doprava
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Rakovník: 12 012. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 8 517. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 49410) ve Středočeském kraji: 11 786. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Zbyněk Provazník

Převažující činnost · CZ-NACE

49410 Silniční nákladní doprava

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Zbyněk Provazník

Jaké je IČO firmy Zbyněk Provazník?

IČO firmy Zbyněk Provazník je 06728812.

Kde sídlí firma Zbyněk Provazník?

Sídlo firmy Zbyněk Provazník je Havlíčkova 2583, 269 01 Rakovník, okres Rakovník, Středočeský kraj.

Čím se zabývá Zbyněk Provazník?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je silniční nákladní doprava (49410).

Kolik zaměstnanců má Zbyněk Provazník?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Zbyněk Provazník?

Firma Zbyněk Provazník vznikla 3. ledna 2018 a existuje 8 let.

Je firma Zbyněk Provazník aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 06728812.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.