Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Zdeněk Rudolecký
Zdeněk Rudolecký je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Sokolská 784, 407 77 Šluknov (okres Děčín). IČO firmy je 86729152. Vznikla 1. listopadu 2004, tedy před 21 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: destilace, rektifikace a míchání lihovin (11010). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 86729152
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Sokolská 784, 407 77 Šluknov
- Stav
- Aktivní
Je firma Zdeněk Rudolecký spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Zdeněk Rudolecký
- Sídlo
- Sokolská 784, 407 77 Šluknov
- IČO
- 86729152
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Zdeněk Rudolecký
- IČO
- 86729152
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Sokolská 784, 407 77 Šluknov
- Okres
- Děčín
- Kraj
- Ústecký kraj
- Datum vzniku
- 1. listopadu 2004
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 11010 Destilace, rektifikace a míchání lihovin
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Děčín: 26 212. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 19 485. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 11010) v Ústeckém kraji: 1 151. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Zdeněk Rudolecký
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Zdeněk Rudolecký
Jaké je IČO firmy Zdeněk Rudolecký?
IČO firmy Zdeněk Rudolecký je 86729152.
Kde sídlí firma Zdeněk Rudolecký?
Sídlo firmy Zdeněk Rudolecký je Sokolská 784, 407 77 Šluknov, okres Děčín, Ústecký kraj.
Čím se zabývá Zdeněk Rudolecký?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je destilace, rektifikace a míchání lihovin (11010).
Kolik zaměstnanců má Zdeněk Rudolecký?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Zdeněk Rudolecký?
Firma Zdeněk Rudolecký vznikla 1. listopadu 2004 a existuje 21 let.
Je firma Zdeněk Rudolecký aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 86729152.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Thanh Thao Pham
Šluknov · Destilace, rektifikace a míchání lihovin
- David Löw
Šluknov · Destilace, rektifikace a míchání lihovin
- Jiří Brom
Šluknov · Destilace, rektifikace a míchání lihovin
- Klára Goldbergová
Šluknov · Destilace, rektifikace a míchání lihovin
- Jan Cína
Šluknov · Destilace, rektifikace a míchání lihovin
- Thi Phuong Giang Truong
Šluknov · Destilace, rektifikace a míchání lihovin
- Văn Đoan Trinh
Mikulášovice · Destilace, rektifikace a míchání lihovin
- Karolína Hroníková
Horní Podluží · Destilace, rektifikace a míchání lihovin
- Thi Lan Nguyen
Dolní Poustevna · Destilace, rektifikace a míchání lihovin
- Martina Vašata
Rumburk · Destilace, rektifikace a míchání lihovin
- Danuše Javůrková
Varnsdorf · Destilace, rektifikace a míchání lihovin
- Karel Vyhnal
Malšovice · Destilace, rektifikace a míchání lihovin